Potraviny na erekciu

Ktoré potraviny na erekciu sú najlepšie, aké jej naopak škodia a ako zlepšiť jedálniček?

Hľadáte prirodzený spôsob, ako podporiť kvalitu svojej erekcie a výkon v posteli? V tom prípade vám môžu pomôcť potraviny, ktoré obsahujú prírodné látky podporujúce jej rýchlejší nástup, tvrdšie stoporenie, dlhšie trvanie aj jej lepšie prekrvenie.

Tak, ako v každej inej oblasti, aj v prípade erekcie existujú jedlá, ktoré jej pomáhajú a tie, ktoré jej škodia. Niektoré obsahujú prospešné aminokyseliny, vitamíny, minerály alebo zdravé tuky, ktoré zlepšujú krvný obeh či stimulujú libido. Iné sú naopak plné škodlivých látok, ktoré ohrozujú nielen vašu erekciu, ale aj celý sexuálny život.

Ako by mal vyzerať ideálny jedálniček na erekciu, ktoré jedlá sú vhodné a ktoré naopak nie? Ak chcete poznať odpovede a vedieť, ako jej pomôcť, tu ich máte.

Ako funguje erekcia a mechanizmus jej vzniku a trvania

Kvalitná erekcia je základným a nevyhnutným predpokladom mužskej potencie a kvalitného sexuálneho života. Ide o biologicky komplexný proces, ktorý spočíva v prekrvení toporivých telies pohlavného údu, udržaní krvi v nich a stoporeniu, čiže erekcii.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Proces erekcie možno rozdeliť do niekoľkých fáz, pričom každá z nich má svoju úlohu. Prvou je sexuálna stimulácia, či už vizuálna, dotyková alebo emocionálna.

Stimulácia spúšťa komplexný neurologický signál, ktorý pôsobí na cievnu sústavu a nervové zakončenia. Vďaka nej nasleduje fáza relaxácie svalov a rozšírenia krvných ciev v penise, čo umožní prúdenie väčšieho množstva krvi do toporivých telies. Tie sa tak napĺňajú krvou a zväčšujú sa, čo vedie k stoporeniu, čiže zväčšeniu pohlavného údu.

Keď toporivé telesá dosiahnu plnú prekrvenosť a penis dosiahne plnú erekciu, nastáva fáza jej udržania. Počas nej sa krvné cievy v penise sťahujú a uzatvárajú, čo zabraňuje odtekaniu krvi a tak udržiava stoporenie počas styku a to až do vášho vyvrcholenia.

Záverečnou je fáza uvoľnenia a navrátenia do nestoporeného stavu. Táto nastáva po dosiahnutí orgazmu alebo ukončení sexuálnej stimulácie a počas nej sa cievy znova rozšírenia a otvorí sa odtok krvi z toporivých telies. Celý mechanizmus vzniku, trvania a uvoľnenia erekcie závisí od kvality prekrvenia, libida aj ďalších faktorov.

Ktoré potraviny sú na erekciu nevhodné a škodlivé?

Jedným z tých, ktoré môžu mať pozitívny aj negatívny vplyv, sú potraviny, jedlá a celkovo jedálniček. Existuje niekoľko potravín, surovín a nápojov, ktorých dlhodobý príjem môže negatívne ovplyvniť kvalitu erekcie, vrátane prekrvenia a libida.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Týmto potravinám a nápojom sa radšej vyhýbajte:

Alkohol: Nielen erekciu, ale aj iné oblasti sexuálneho a bežného života môže negatívne ovplyvniť nadmerná konzumácia alkoholu. Ten totiž spomaľuje cirkuláciu krvi v penise, znižuje hladinu testosterónu a negatívne vplýva aj nervovú sústavu.  Jeho príliš častá alebo  nadmerná konzumácia sa tak prejaví na libide, erekcii aj potencii.

Mastné jedlá a údeniny: Všetky tieto potraviny sú bohaté na nasýtené tuky a cholesterol, ktoré môžu spomaliť prietok krvi a ovplyvniť kvalitu erekcie. Okrem toho zhoršujú činnosť srdca, spomaľujú metabolizmus a znižujú fyzickú výkonnosť. Vyhýbajte sa preto príliš mastnému a tučnému mäsu, saláme, slanine, klobásam aj šunkám.

Biela múka v potravinách: Ak chcete mať kvalitný sexuálny život, mali by ste sa vyhýbať aj múčnym jedlám a potravinám, ktoré obsahujú bielu múku. Je v nich málo živín a vlákniny, naopak, vyšší podiel rafinovaných sacharidov v nich môže spôsobiť rýchly vzostup hladiny cukru v krvi. To negatívne ovplyvní krvný obeh a teda aj erekciu.

Fast food jedlá a polotovary: Tieto potraviny sú bohaté na nasýtené tuky, nezdravé trans-mastné kyseliny, rafinované sacharidy a priveľa soli. Častá konzumácia fast food jedál, ale aj mrazených, chladených a konzervovaných potravín, zvyšuje cholesterol, zhoršuje krvný obeh a negatívne pôsobí na testosterón, čo zhoršuje kvalitu erekcie.

Sladkosti a slané pochutiny: Sladkosti obsahujú veľa rafinovaného cukru, ktorý môže viesť k narušeniu hladiny cukru v krvi a zhoršiť cievne funkcie, čiže aj erekciu. Slané pochutiny zas môžu spôsobiť zvýšený krvný tlak a zhoršiť prietok krvi a to vplyvom vysokého obsahu soli. Oba tieto faktory majú negatívny vplyv na libido ako aj erekciu.

Potraviny, ktoré sú na erekciu najlepšie a vhodné

Naopak, ak by ste chceli svoje stoporenie podporiť prirodzene, výber potravín, ktoré sú plné živín, vitamínov, aminokyselín či minerálov môže mať významne pozitívny vplyv na erekciu aj ďalšie oblasti sexuálneho života, vrátane výkonnosti v posteli.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Na podporu kvality erekcie sú najlepšie potraviny:

Orechy: Vlašské orechy, mandle, para orechy, lieskové orechy a kešu sú jedny z najviac účinných potravín na kvalitu erekcie. Obsahujú prospešné živiny a látky, ako sú napríklad omega-3 mastné kyseliny, L-Arginín, vitamín E, zinok a horčík, ktoré zlepšujú krvný obeh, podporujú cievnu funkciu, zvyšujú libido a zlepšujú potenciu.

Ryby a morské plody: Vynikajúcim zdrojom živín pre krvný obeh, testosterón a teda aj kvalitu erekcie, libida a sexuálnej výkonnosti sú losos, pstruh, sardinky, tuniak, mušle, ustrice a krevety. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, vitamín D, zinok, selén a aminokyseliny. To  zlepšuje prietok krvi, podporuje hormóny a zlepšuje zdravie srdca.

Semiačka: Semienka sú malé, ale výživné zázraky, ktoré môžu výrazne prispieť k zlepšeniu vašej erekcie a. Či už ide o tekvicové semienka, ľanové semienka, slnečnicové semienka alebo sezamové semienka, tieto potraviny podporujú prietok krvi a zvyšujú hladinu testosterónu, obsahujú veľa zdravých tukov, L-Arginínu a minerálov.

Červený melón a granátové jablko: Červený melón je bohatý na aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, ktorá podporujú rozšírenie ciev a zlepšujú prietok krvi do penisu. To isté platí aj pre granátové jablko, ktorý obsahuje aj silné antioxidanty. To všetko zvyšuje hladinu oxidu dusnatého, čo napomáha relaxácii ciev a tiež lepšiemu prekrveniu.

Citrusové plody: Pomaranče, grep, citróny aj limetky sú skvelou voľbou pre podporu erekcie a sexuálnej výkonnosti. Tieto plody sú bohaté na vitamín C, ktorý pomáha posilňovať cievny systém a zlepšuje prietok krvi v tele. Okrem toho zvyšuje produkciu oxidu dusnatého, čo napomáha uvoľneniu svalov ciev a zlepšuje prekrvenie penisu.

Bobuľové ovocie: Čučoriedky, maliny, jahody alebo brusnice sú tiež skvelým doplnkom pre zlepšenie erekcie a sexuálnej výkonnosti. Sú plné vitamínov, vlákniny, aminokyselín a antioxidantov, ktoré prispievajú k zdraviu ciev, kvalitnému prietoku krvi a tiež na testosterón. Vďaka tomu môžu podporiť nielen erekciu, ale aj libido a plodnosť.

Vaječné žĺtka: Ide o skvelý zdroj výživy, pretože obsahujú dôležité vitamíny a minerály, ako napríklad vitamín D, vitamín B12, vitamín E, zinok a selén, ktoré sú nevyhnutné pre zdravú sexuálnu funkciu. Tieto živiny podporujú tvorbu a reguláciu hormónov, zlepšujú kvalitu spermií, zvyšujú sexuálnu túžbu a posilňujú aj svalový tonus ciev.

Listová zelenina: Medzi populárne druhy listovej zeleniny, ktoré môžete zaradiť do svojho jedálnička, patria špenát, kel, rukola, šalátové listy, zelerový zelený list a mangold. Obsahujú vysoké množstvo živín, ktoré pomáhajú k udržaniu optimálnej erekcie a libida. Sú tiež cenným zdrojom aminokyselín dôležitých pre lepší krvný obeh.

Korenie: Kardamón, škorica, kajanské korenie a kurkuma sú koreniny, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť erekciu a sexuálnu výkonnosť. Obsahujú bioaktívne zlúčeniny, ktoré podporujú zdravie ciev, zlepšujú prietok krvi a stimulujú sexuálnu funkciu. Ešte lepšie sú štipľavé koreniny typu chilli, ktoré povzbudia libido aj prekrvenie penisu.

Sója a sójové produkty: Tieto potraviny sú bohaté na bielkoviny a aminokyseliny, ktoré môžu podporiť krvný obeh a spermiogenézu. Na druhú stranu, nachádzajú sa tu aj fytoestrogény, ktorých príliš veľké množstvo zhoršuje hormonálnu rovnováhu. So sójou, tofu a výrobkami z nej preto opatrne, no miesto v jedálničku určite majú.

Červená repa a cesnak: Poslednou odporúčanou potravinou je červená repa. Tá obsahuje vysoký obsah dusičnanov, ktoré podporujú rozšírenie ciev a zlepšenie prietoku krvi, čo vedie k lepšej erekcií. Cesnak je zas známy svojimi antioxidantmi a zlepšením cirkulácie krvi a to práve kvôli obsahu aminokyselín, vrátane prospešného Alicínu.

Dlhodobá podpora erekcie? Bylinky aj životný štýl

Napriek tomu, že erekcia a sexuálna výkonnosť sú do veľkej miery ovplyvnené jedálničkom, okrem jeho zmien môžete dlhodobo podporiť ich kvalitu aj ďalšími opatreniami. Medzi ne patria pohyb, zlepšenie životného štýlu aj sila prírody v podobe bylín.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Toto sú najlepšie spôsoby, možnosti a prostriedky:

Obmedzenie požívania alkoholu a ukončenie fajčenia

Prvým a základným opatrením je obmedzenie negatívnych faktorov. Tie najhoršie, ako už vyplynulo aj vyššie, sú alkohol a fajčenie. Oba tieto zlozvyky môžu negatívne ovplyvňovať cievny systém a prietok krvi, čo spôsobuje zhoršenie kvality erekcie, no má samozrejme vplyv aj na potenciu, plodnosť, spermiogenézu, libido a testosterón.

Aktívne športovanie aj intenzívne cvičenie

Pohyb je to najlepšie, čo môžete pre svoj sexuálny život, vrátane pevnosti a tvrdosti erekcie, spraviť. Pravidelná fyzická aktivita zlepšuje prietok krvi a posilňuje kardiovaskulárne zdravie. Kombinujte čo najčastejšiu chôdzu so športmi typu korčule, plávanie alebo beh a k tomu pridajte intenzívnejšie šprinty, HIIT tréning alebo posilňovňu.

Pravidelný sex a zmena stereotypu v spálni

Pravidelná sexuálna aktivita udržuje cirkuláciu krvi v genitálnych oblastiach a podporuje tiež pravidelnú spermiogenézu dôležitú pre potenciu a plodnosť. Nebojte sa skúsiť aj nové sexuálne polohy, erotické pomôcky, inú predohru alebo nové techniky, vrátane zaujímavej predohry či masáže. To všetko zvyšuje libido a zlepšuje erekciu.

Kegelove cviky na lepšiu erekciu aj potenciu každý deň

Kegelove cviky sú jednoduchou a účinnou metódou na zlepšenie erekcie. Ide o cviky zamerané na posilnenie svalov panvového dna, ktoré pomáhajú aj na prostatu a celkovo na lepšiu kontrolu erekcie. Ideálne je cvičiť ich každý deň po 10 opakovaní. Počas cvičenia na 10 sekúnd stiahnite svalstvo ovládajúce močenie a potom ho uvoľnite.

Menej stresu a vyčerpania a viac zdravého spánku a oddychu

Redukcia stresu a viac spánku pomáhajú na hormonálnu rovnováhu, tvorbu testosterónu aj zlepšenie krvného obehu. To všetko má priaznivý vplyv na libido a sexuálny apetít, ale aj samotnú erekciu, vrátane potencie a plodnosti. Obmedzte preto časový stres a stres z práce a pridajte k tomu meditáciu, oddych počas dňa a kvalitný spánok.

Bylinky na prekrvenie aj zvýšenie testosterónu

Skvelým prirodzeným prostriedkom sú aj rastliny, ktoré majú pozitívny vplyv aj na mužské pohlavné zdravie. Možnosti ich využitia sú rozmanité, kým v minulosti išlo o čaje, dnes už môžete skúsiť aj kvapky a hotové prípravky. Medzi najlepšie patria Sabalová palma, Žerucha, Ženšen alebo Kotvičník, ktoré sú mužské aj ženské afrodiziaka.

Podporné prírodné prípravky pre mužov na erekciu

Využitie spomínaných bylín v koncentrovanej forme spolu s prospešnými vitamínmi, minerálmi či aminokyselinami umožňujú aj prírodné prípravky pre mužov na erekciu. Ich účinnosť spočíva v synergickom pôsobení kvalitných zložiek, ktoré podporujú krvný obeh, hormonálnu rovnováhu aj libido. Najčastejšie ide o tabletky a kapsuly.

O čo sa muži aj ženy zaujímajú na internetových fórach?

Podporiť kvalitnú erekciu chcú muži aj ich partnerky, čo sa prejavuje živým záujmom o témy súvisiace s potravinami aj inými prostriedkami na jej podporu. To isté sa týka aj otázok, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť potenciu či kvalitu sexuálneho života.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Toto sú otázky a dotazy, ktoré sú rozoberané online:

Ktoré potraviny povzbudzujú sexuálnu túžbu a libido?

Okrem erekcie majú niektoré potraviny povzbudzujúce účinky aj na libido, čiže na sexuálny apetít. Medzi ne patria avokádo, ktoré obsahuje zdravé tuky a vitamíny, banány s vysokým obsahom vitamínov B, horčíka a enzýmov podporujúcich produkciu hormónov, ryby a morské plody s aminokyselinami a špeciálne u mužov aj orechy.

Ako môžu potraviny zlepšiť sexuálnu výkonnosť?

Potraviny môžu zlepšiť erekciu a sexuálnu výkonnosť prostredníctvom vysokého obsahu živín, ktoré podporujú krvný obeh, zdravie ciev, hormonálnu rovnováhu a zvyšujú fyzickú aj sexuálnu energiu a vytrvalosť. Taktiež môžu mať vplyv na zlepšenie nálady a zníženie stresu, čo tiež pozitívne ovplyvňuje sexuálnu vitalitu a výkon v posteli.

Aký vplyv má strava na kvalitu spermií a plodnosť?

Strava má významný vplyv na kvalitu spermií a plodnosť u mužov a to tým, že je bohatá na minerál zinok, bielkoviny a zdravé tuky podporujúce produkciu spermií, hladinu testosterónu a lepší krvný obeh. Naopak, nezdravá strava obsahuje nezdravé tuky, veľa soli a rafinovaný cukor, čo sú látky zhoršujúce krvný obeh aj rovnováhu hormónov.

Existujú potraviny aj na prevenciu sexuálnych porúch?

Áno okrem potravín na priamu podporu existujú aj také, ktoré majú preventívne pôsobenie, najmä na erekciu. Medzi tie najlepšie patria avokádo, tmavá čokoláda, citrusové ovocie, morské plody, špenát a orechy. Obsahujú dôležité aminokyseliny, antioxidanty aj minerály pre zdravie sexuálneho systému a na prevenciu krvného obehu.

Ovplyvňuje stravovanie aj hormonálnu rovnováhu?

Áno, ovplyvňuje. Správna strava môže mať vplyv na produkciu hormónov, vrátane testosterónu, ktorý je dôležitý pre mužskú reprodukciu aj sexuálnu funkciu. Konzumácia zdravých potravín bohatých na zinok, vitamín D a omega-3 mastné kyseliny prispieva jednak k jeho tvorbe, ale aj k správnej hladine a celkovej rovnováhe.

Predchádzajte problémom s erekciou cez bylinky!

Byliny a rastlinné afrodiziaka vám môžu pomôcť nielen na aktuálne ťažkosti s erekciou, ale aj s jej podporou a predchádzaním porúch, vrátane zlepšenia libida.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Medzi najznámejšie a najviac účinné patria Kotvičník zemný, Serenoa plazivá a rovnako tak aj Maca. Kotvičník zemný je pritom dlhodobo využívaný v tradičnej medicíne na podporu mužskej sexuálnej funkcie a výkonnosti, vrátane podpory hladiny testosterónu. Kvôli tomuto účinku má pozitívny vplyv nielen na erekciu, ale aj výkonnosť.

Serenoa plazivá je zas využívaná na podporu prostaty, najmä pri symptómoch súvisiacich so zväčšenou prostatou. Jej zdravie pritom môže ovplyvniť aj kvalitu erekcie, no ešte viac má vplyv na hladinu testosterónu, ktorý je dôležitý na mužskú potenciu.

Ďalšia bylina s pozitívnym vplyvom je Maca. Tá sa považuje za adaptogén, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu a zlepšuje kvalitu erekcie, spolu s pôsobením na testosterón. Hovorí sa jej aj „peruánska Viagra“ a to pre jej vplyv na zlepšenie prekrvenia pohlavného údu. Tieto rastliny môžete využiť vo forme čajov, ale aj kvalitných hotových prípravkov.

Práve táto forma je využívaná čoraz viac a to pre vysokú koncentráciu látok, overené zloženie, bezproblémové užívanie a dostupnosť voľne, čiže bez návštevy lekára a vyšetrenia u neho a bez receptu. Pomáha preventívne aj na akútne ťažkosti.

Ako pomáhajú prírodné prípravky na erekciu?

Ak túžite po zlepšení erekcie, využitie tabliet či kapsúl v podobe prírodných prípravkov je to najlepšie, čo viete z dlhodobého hľadiska spraviť. Môžete ich používať aj viac mesiacov, majú presné dávkovanie, overené zloženie a široké pôsobenie.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Jednou z ich výhod je, že sú ľahko dostupné bez potreby návštevy lekára, podstupovania vyšetrení alebo predpisu. Okrem toho majú 100% prírodné zloženie, čo znamená, že ich užívanie je bezpečné a bezproblémové. Nemusíte sa báť žiadnych intenzívnych bolestí hlavy, začervenania v tvári alebo iných vážnych vedľajších účinkov.

Pri výbere pozerajte na nasledovné charakteristiky:

 • komplexnosť zloženia spoločne s minerálmi či vitamínmi
 • vysoký obsah extraktov Kotvičník, Maca a Saw Palmetto
 • čo najširšie účinky, no primárne so zameraním na erekciu
 • plusom je aj bonusové pôsobenie na libido alebo potenciu
 • jednoduché a dlhodobé dávkovanie aj viac mesiacov po sebe
 • minimum kontraindikácií, rizík alebo nežiaducich účinkov

Nie všetky prípravky na zlepšenie erekcie spĺňajú spomínané podmienky alebo sú rovnako kvalitné. Líšiť sa môžu koncentráciou účinných látok aj komplexnosťou pôsobenia. Je tu však jedna značka, ktorá má overené účinky a tou je Stoporex® Klasik.

Ide o jedinečné spojenie kvalitných extraktov z rastlín Saw Palmetto, Kotvičník a Maca spolu s minerálom Zinok na potenciu. Účinnosť sa tak prejavuje vo viacerých oblastiach, vrátane zlepšenia erekcie, libida či hladiny testosterónu. Denne sa užívajú 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly večer a prípravok bol schválený Úradom verejného zdravotníctva.

Zhodnotenie a skúseností s potravinami na erekciu

Tak, ako aj v prípade iných oblastí zdravia a života, aj na podporu sexuálneho výkonu a u mužov špeciálne na podporu erekcie existujú niektoré potraviny, živiny, zložky alebo suroviny, ktoré majú pozitívny vplyv. Počítať však treba aj s tými, ktoré sú naopak pre kvalitu erekcie problémové a tie treba zo svojho jedálnička úplne vyradiť.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Medzi ďalšie dôležité faktory vplývajúce na erekciu patria potom celkový životný štýl, fyzická kondícia, hormonálna rovnováha či vplyv stresu a spánku.

Tak, ako v prípade potravín, aj v prípade týchto faktorov platí, že ich pôsobenie musí byť dlhodobé a pravidelné, čiže treba dlhodobo obmedzovať tie negatívne a dlhodobo podporovať tie pozitívne. Nemusíte sa však báť, výsledky sa určite dostavia.

Významne vám v tom však môže pomôcť sila prírody a to cez podporné prípravky. Tie ponúkajú tiež dlhodobé pôsobenie, ale oveľa intenzívnejšie a viditeľnejšie účinky. Príkladom kvalitnej značky pre mužov je Stoporex® Klasik, ktorý kombinuje vysokokvalitné extrakty zo Saw Palmetta, Kotvičníka a Žeruchy spolu s prospešným Zinkom.

Prípravok má nielen komplexné zloženie, ale aj široké účinky. Podľa skúseností mužov pôsobí viditeľne na zlepšenie kvality erekcie, pozitívny vplyv má aj na libido a sexuálnu výkonnosť. Ak sa o tom chcete presvedčiť sami, niet na čo čakať!

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *