Stoporex Prolong informácie, recenzie a skúsenosti

Stoporex® Prolong je voľnedostupný prípravok určený na predĺženie pohlavného styku. Aktívne látky, ktoré obsahuje, sú zamerané na skvalitnenie stoporenia pohlavného údu, jeho lepšie a dlhšie prekrvenie a tiež na oddialenie dosiahnutia orgazmu.

Stoporex® je overený a zaregistrovaný na ÚVZ SR (Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky)

Ide o koncentrovaný preparát vo forme kapsúl užívaných perorálne. Viete ho užívať každý deň a to aj dlhodobo viac mesiacov, prípadne využiť nástup jeho účinkov do 30 až 60 minút jednorazovo vždy pred pohlavným stykom. Vďaka tomu, že obsahuje látky prírodného pôvodu, ktoré sa navzájom dopĺňajú, má komplexnejšie pôsobenie.

 • Predĺženie erekcie vďaka zvýšenému obsahu aminokyselín
 • Pôsobenie na libido a zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Podpora potencie a to vrátane podpory spermiogenézy
 • Zvýšenie výdrže v posteli z pohľadu erekcie aj orgazmu
 • Oddialenie vyvrcholenia normalizáciou napätia a vzrušivosti
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Prostate

  16,90  Zľava!

Recenzie a skúsenosti

„Pred tromi rokmi som prekonal nádorové ochorenie ľavej obličky. Rok aktívnej liečby vrátane 3. operácií spolu s psychickými problémami ma priviedli na koniec sexuálnych aktivít. Schopnosť nemať sex ma doviedla na úplné dno, ktoré si asi chlap vie predstaviť. Po skoro 6.mesačných pokusoch som dostal tip na vaše výrobky. Veľmi skeptický a nedôverčivý som ich objednal. Objednal som si klasik, prolong a krém XXL. Už po troch dňoch som cítil výrazné zlepšenie funkcie môjho penisu a svete div som mal plnohodnotný sex tak ako som bol zvyknutý. Teraz užívam vaše prípravky druhý týždeň a všetko už je skoro tak ako má byť. Ďakujem vám za to. Vrátili ste mi sebavedomie a moje ego opäť dosť stúplo. Vrátili ste mi plnohodnotný sexuálny život a myslím, že sa zhodneme na tom, aké sú tieto veci pre mužov dôležité.“

„Už dlhšiu dobu som mal problém s prirýchlym vyvrcholením a práve Stoporex Prolong mi pomohol asi najviac. Vďaka bohu, že mi ho kamarát odporučil skúsiť!“

„Nikdy by som si nebol povedal, že tabletka bez predpisu mi tak veľmi môže zmeniť sexuálny život. Moja výdrž a výkonnosť šli rapídne hore, odporúčam každému.“

„Partner mal už dlhšiu dobu problémy s veľmi skorou ejakuláciou a nič nám nepomáhalo. Potom som mu kúpila Stoporex Prolong a ten rozdiel je viditeľný.“

„Myslel som si, že sa dokážem zaobísť bez podporných prostriedkov, ale odkazujem mužom, že sa netreba báť. Vyskúšajte to a uvidíte, že nebudete ľutovať.“

„Partner začal mať problémy s výdržou a to sa odrazilo aj na našom sexuálnom živote. Kúpila som mu Stoporex Prolong ako darček a rozdiel v spálni bol viditeľný!“

„Už niekoľko rokov nám to s manželom v posteli neklapalo. Rozhodla som sa kúpiť mu Stoporex®. Nakoniec bol veľmi rád, že som ho presvedčila a pochvaľoval si!“

„Stres, prepracovanosť a nepravidelný sex boli príčinami toho, že som veľakrát bol hotový už do pár minút. Našťastie, vďaka týmto tabletkám som to dokázal zmeniť.“

Zloženie a aktívne látky

V prípade Stoporex® Prolong je zloženie oproti konkurenčným prípravkom mimoriadne kvalitné. Ide o unikátnu kombináciu extraktov, aminokyselín a minerálov.

Ashwaganda

Vitánia snodárna alebo vitánia opojná, tak znie oficiálny názov tejto rastliny. V Stoporex® Prolong je najdôležitejšou súčasťou a to pre jej vplyv na hladinu kortizolu. Výsledkom je podpora duševnej vitality, zníženie nervozity a stresu a zvýšenie vytrvalosti pri sexe. Pôsobí aj ako prírodné afrodiziakum a na hormonálnu rovnováhu.

L-Arginín

Významnou zložkou Stoporex® Prolong určeného na predĺženie výkonu v posteli je L-Arginín. Ide o aminokyselinu, ktorá podporuje hladinu oxidu dusnatého. Táto látka má vplyv na zlepšenie krvného obehu a roztiahnutie ciev. Výsledok? Zlepšenie prietoku krvi do toporivých telies penisu a teda kvalitnejšia a najmä dlhšia erekcia.

L-Citrulín

Druhou dôležitou aminokyselinou v Stoporex® Prolong je L-Citrulín. Ide o zásobáreň spomínaného L-Arginínu, táto aminokyselina sa totiž v ľudskom tele syntetizuje práve na L-Arginín. Podporuje a umocňuje tak jeho účinky na krvný obeh, prekrvenie genitálií a teda aj predĺženie erekcie. V preparáte sa nachádza vo zvýšenej koncentrácii.

Maca

Známy stimulant sexuálneho apetítu a prírodné afrodiziakum, tak by sa dala označiť Maca. Táto rastlina sa nachádza v preparáte vo forme kvalitného extraktu, čo zodpovedá prísnym kritériám výrobcu na unikátne a nadpriemerné zloženie. Jej úlohou je podpora hladiny testosterónu, zvýšenie libida, tvorba spermií a predĺženie erekcie.

Zinok

Tento minerál je v Stoporex® Klasik zastúpený v podobe laktátu zinočnatého, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrou vstrebateľnosťou do tela. Zinok je známy pre kladné pôsobenie na nervovú sústavu, no ešte dôležitejší je jeho vplyv na potenciu. Pomáha na produkciu spermií, zlepšuje plodnosť, podporuje tvorbu ejakulátu a chráni prostatu.

Odporúčané dávkovanie a užívanie

Čo sa týka odporúčaného dávkovania, to je v prípade Stoporex® Prolong možné jednorazovo podľa potreby, ale najlepšou možnosťou je pravidelné užívanie.

 • Jednu dávku tvoria 3 kapsuly, ktoré sa užijú hneď po sebe
 • Výrobca odporúča užiť jednu dávku ráno a jednu večer
 • Alternatívou je užiť dávku 30 až 60 minút pred pohlavným stykom
 • Maximálna dávka počas jedného dňa je spolu 6 kapsúl
 • Kapsuly nehryzte, prehltnite ich v celosti a zapite vodou

Nepoužívajte prípravok ako náhradu pestrej a vyváženej stravy a neprekračujte maximálnu odporúčanú dávku počas 24 hodín. Nekombinujte kapsuly s alkoholom, ten by mohol ovplyvniť vstrebávanie látok z nich a aj vaše sexuálne funkcie.

Žiadne vážnejšie nežiaduce účinky a kontraindikácie

Dlhodobé dávkovanie Stoporex® Prolong je možné aj vďaka tomu, že jeho užívanie je bezproblémové. Nežiaducich účinkov a kontraindikácií je minimum.

 • Zloženie Stoporex® Prolong vychádza z prírodných látok
 • Počas užívania nehrozia bolesti hlavy ani začervenaná pokožka
 • Obávať sa netreba ani vážnejších zažívacích ťažkostí
 • Prípravok možno kombinovať aj s inými doplnkami výživy
 • Ak máte srdcovo-cievne ochorenie, poraďte sa najskôr s lekárom

Prípravok bol preverený v nezávislých laboratóriách a je riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva SR, viac sa dozviete tu. Aktívne zložky nachádzajúce sa v preparáte sú ľahko vstrebateľné do tela a ich pôsobenie v organizme je bez rizík.

Garancia vrátenia peňazí a spokojnosti zákazníka

Kúpa Stoporex® Prolong je absolútne bez rizika. Ako výrobca sme si istí jeho účinnosťou, no ako presvedčiť aj vás o tom, že práve náš preparát vám pomôže?

To najlepšie, čo vieme spraviť, je poskytnúť vám záruku účinkov. V praxi to vyzerá tak, že ak nebudete spokojní s preparátom a jeho pôsobením, garantujeme vám vrátenie kúpnej ceny. Nebudeme sa pýtať žiadne zbytočné otázky ani dôvody vrátenia, jednoducho nám balenie Stoporex® Prolong pošlete naspäť a mi vám vrátime peniaze.

Pokiaľ ide o proces vrátenia a celú garanciu spokojnosti, všetko sa dočítate tu. Sme si ale istí, že aj vzhľadom na kvalitu nášho produktu ho nebudete potrebovať.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!