Stoporex klasik informácie, recenzie a skúsenosti

Stoporex® Klasik je kvalitný a koncentrovaný preparát určený na podporu erekcie. Cieľom jeho pôsobenia je pevnejšie, tvrdšie a kvalitnejšie stoporenie pohlavného údu a to prirodzene prostredníctvom zlepšenia prekrvenia a zvýšenia sexuálneho apetítu. Prípravok je určený na dlhodobé užívanie, práve v takomto prípade sú jeho účinky najviac viditeľné. Používať ho možno aj v prípade okamžitej potreby, do 30 až 60 minút by mal byť efekt na kvalitu erekcie a sexuálneho výkonu jasne viditeľný. Prípravok viete zakúpiť bez receptu a má formu jednoducho užívateľných perorálnych kapsúl.

Stoporex® je overený a zaregistrovaný na ÚVZ SR (Úrade verejného zdravotníctva Slovenskej republiky)

 • Zlepšenie erekcie zlepšením prekrvenia genitálií
 • Viditeľne viac sexuálneho apetítu a stimulácia libida
 • Celková podpora potencie po všetkých stránkach
 • Zvýšenie mužskej sexuálnej vitality a sexuálnej energie
 • Vplyv na potenciu, zdravie prostaty aj spermiogenézu
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Prostate

  9,90  Zľava!

Recenzie a skúsenosti

„Pred tromi rokmi som prekonal nádorové ochorenie ľavej obličky. Rok aktívnej liečby vrátane 3. operácií spolu s psychickými problémami ma priviedli na koniec sexuálnych aktivít. Schopnosť nemať sex ma doviedla na úplné dno, ktoré si asi chlap vie predstaviť. Po skoro 6.mesačných pokusoch som dostal tip na vaše výrobky. Veľmi skeptický a nedôverčivý som ich objednal. Objednal som si klasik, prolong a krém XXL. Už po troch dňoch som cítil výrazné zlepšenie funkcie môjho penisu a svete div som mal plnohodnotný sex tak ako som bol zvyknutý. Teraz užívam vaše prípravky druhý týždeň a všetko už je skoro tak ako má byť. Ďakujem vám za to. Vrátili ste mi sebavedomie a moje ego opäť dosť stúplo. Vrátili ste mi plnohodnotný sexuálny život a myslím, že sa zhodneme na tom, aké sú tieto veci pre mužov dôležité.“

„Priznám sa, na úvod som tomu príliš neveril, mal som z minulosti zlé skúsenosti. No našťastie, Stoporex Klasik zmenil moju mienku a to jasne k lepšiemu!“

„Na odporúčanie od známeho, keď sme sa o problémoch v posteli bavili pri pive, som preparát skúsil. Čo naň hovorím? Oveľa lepší, ako čokoľvek doteraz!“

„Nečakal som, že budem musieť tak skoro siahnuť po podporných prostriedkoch, ale situácia ma prinútila. So Stoporex Klasik našťastie vždy viem, že ma nesklame.“

„Muž veľa pracuje a hoci nefajčí, jeho životospráva nie je ukážková. Aby nám to v posteli klapalo, kúpila som mu Stoporex. Najlepšie rozhodnutie doteraz!“

„Na svoj vek som dokázal ešte celkom držať krok aj v posteli, ale neočakávané zlyhania boli už čoraz častejšie. Siahol som po tejto značke a som rád, že ma nesklamala.“

“Už som ani nedúfal, že po päťdesiatke sa mi vráti sila v posteli, ako keď som mal osemnásť. Skúsil som Stoporex Klasik a ten nával energie bol naozaj neuveriteľný.”

Zloženie a aktívne látky

Spomínané účinky Stoporex® Klasik vychádzajú z jeho zloženia. Aktívne látky obsiahnuté v preparáte sú prírodného charakteru a bezproblémové pre organizmus.

Saw Palmetto

Základom zloženia je koncentrovaný extrakt zo Serenoi plazivej, palmovitej rastliny známej už v staroveku. Tá obsahuje látky s vynikajúcim afrodiziakálnym účinkom, ktoré ovplyvňujú komplexne kvalitu a pevnosť erekcie, libido a tiež potenciu. Preventívne pomáha aj na zdravie prostaty, najmä pokiaľ ide o jej zväčšovanie vo vyššom veku.

Tribulus Terrestris

Druhou dôležitou látkou v Stoporex® Klasik je extrakt z Kotvičníka zemného. Ide o mužský stimulant sily, výkonnosti, energie a vitality a to nielen z pohľadu pohlavnej sústavy. V tomto ohľade však má nezastupiteľnú úlohu pri zvýšení testosterónu, ovplyvňuje teda mužské libido. Má tiež vplyv na kvalitu stoporenia a spermiogenézu.

Maca

Za týmto názvom sa skrýva rastlina pochádzajúca z Južnej Ameriky, konkrétne Žerucha peruánska. Ide o veľmi známe a účinné mužské afrodiziakum s vplyvom na tvorbu a hladinu testosterónu u mužov. Podporuje sexuálny apetít, zvyšuje mužské libido, zlepšuje početnosť a mobilitu spermií v ejakuláte a podporuje kvalitnejšiu erekciu.

Zinok

Tento minerál je v Stoporex® Klasik zastúpený v podobe laktátu zinočnatého, ktorý sa vyznačuje veľmi dobrou vstrebateľnosťou do tela. Zinok je známy pre kladné pôsobenie na nervovú sústavu, no ešte dôležitejší je jeho vplyv na potenciu. Pomáha na produkciu spermií, zlepšuje plodnosť, podporuje tvorbu ejakulátu a chráni prostatu.

Odporúčané dávkovanie a užívanie

Prirodzené zloženie Stoporex® Klasik predurčuje tento preparát na podporu erekcie k dlhodobému a najmä pravidelnému užívaniu, pokojne aj viac mesiacov.

·         V jednej dávke výrobca odporúča užiť 3 kapsuly po sebe

·         Za deň sa odporúča užiť jednu takúto dávku ráno a jednu večer

·         Kapsuly sa nerozhrýzajú, stačí ich prehltnúť a zapiť vodou

·         Dávku možno užiť aj 30 až 60 minút pred pohlavným stykom

·         Neprekračujte však maximálnu dennú dávku 6 kapsúl

Pre dosiahnutie optimálneho účinku sa odporúča užívať Stoporex® Klasik každý deň. Nekombinujte ho s alkoholom, ktorý by mohol ovplyvniť vstrebávanie látok a aj samotné sexuálne funkcie. Nepoužívajte ho ako náhradu vyváženej stravy.

Bez závažných vedľajších účinkov a kontraindikácií

Možno máte z minulosti zlé skúsenosti s nežiaducimi účinkami podobných produktov. Bolesti hlavy, začervenanie či tráviace ťažkosti sa niekedy naozaj vyskytovali.

·         Stoporex® Klasik je ale iný a to vďaka 100 % prírodnému zloženiu

·         Spomínané vedľajšie účinky pri jeho užívaní nehrozia

·         Látky sú veľmi dobre vstrebateľné a bez ďalších rizík

·         Preparát sa dobre znáša aj s ostatnými doplnkami výživy

·         Kontraindikáciou k užívaniu sú kardiovaskulárne ochorenia

Bezproblémové užívanie je dané tým, že Stoporex® Klasik neobsahuje žiadne syntetické či rizikové látky. Je otestovaný, preverený a riadne schválený Úradom verejného zdravotníctva SR. Ak chcete vedieť niečo viac, všetko potrebné sa dozviete tu.

Záruka spokojnosti a vrátenia peňazí

Ako výrobca Stoporex® Klasik sme si na 100 % istí jeho kvalitou a účinnosťou. Ako však presvedčiť mužov, ktorí si náš prípravok ešte nekúpili a nevyskúšali?

Rozhodli sme sa pre bezprecedentný krok, ktorý znamená prejav absolútnej dôvery v náš produkt. Každému zákazníkovi, ktorý si preparát zakúpi, ponúkame garanciu spokojnosti. V praxi to znamená, že ak by účinnosť prípravku nezodpovedala tomu, čo deklarujeme a boli by ste z jeho pôsobenia sklamaní, máte istotu, že vám vrátime peniaze.

Celý postup vrátenia peňazí sme popísali detailnejšie, stačí si ho len pozrieť. Vzhľadom na skúsenosti mužov ale pevne veríme, že ho nebudete potrebovať!

 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Klasik – Balenie 3ks

  76,70  Zľava!