Ako uspokojiť muža, alebo čo sa v posteli skutočne počíta

Ako uspokojiť muža, alebo čo sa v posteli skutočne počíta

Čo znamená naozaj dobrý sex? Samozrejme, sex, ktorý vás oboch baví! Sexuálne uspokojenie je dôležitou súčasťou každého vzťahu. Vytvára spojenie, ktoré je nenahraditeľné a je nevyhnutné na udržanie iskry.

Túžba vášho partnera môže byť obrovská – ak viete, ako ju vygenerovať. Aj keď na mužov je oveľa jednoduchšie zapôsobiť než na ženy, pokiaľ ide o sex – existujú veci a techniky, ktoré HO obzvlášť rozpália.

Prezradíme vám, ako môžete rýchlo dostať náladu z nuly na sto. A nemusíte byť obzvlášť ohybná, ani ultraštíhla. Tu sú najlepšie tipy a triky, ako aj to, čo by ste mali vedieť o mužoch, ich preferenciách a úlohe, ktorú zohráva vaše sebavedomie.

Sebavedomie je sexy

Stereotyp muža, ktorý musí byť vždy dominantný je už minulosťou. Dôležité témy, ako emancipácia a predovšetkým sebavedomie by mali byť integrované aj tam, kde sú veci najintímnejšie. Správna miera sebavedomia prospeje nielen vám, ale bude sa zaručene páčiť aj vášmu partnerovi. Úprimne – komu by nepripadala žena, ktorá sa vie sebaisto prezentovať a povedať, čo sa jej páči, sexy?

Mnoho žien často zápasí s neistotou v spálni, čo ovplyvňuje ich schopnosť užívať si sex. Základom je sebadôvera. Experimentujte s rôznymi polohami a technikami, aby ste zistili, čo funguje pre vás a vášho partnera. Nebojte sa skúšať nové veci. Čím viac si budete istá sama sebou, tým pravdepodobnejšie uspokojíte svojho muža.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Pochopenie mužských sexuálnych túžob a preferencií

Než začnete, je dôležité pochopiť, čo robí muža šťastným v posteli. Sexuálne potešenie je subjektívne a jedinečné a to, čo funguje u jedného, nemusí fungovať u druhého. Komunikácia je kľúčom. Vďaka nej si obaja dokážete porozumieť a prežiť nezabudnuteľný sex, ktorý uspokojí oboch.

Je tiež dôležité poznamenať, že mužské sexuálne túžby a preferencie sa môžu časom meniť. To, čo u vášho partnera fungovalo v minulosti, nemusí byť to, po čom túži teraz. Otvorená a úprimná komunikácia o tom, čo partner chce a potrebuje v spálni je nevyhnutná.

Okrem toho je dôležité pochopiť, že mužské sexuálne túžby a preferencie nie sú zamerané len na fyzické potešenie. Aj emocionálne a mentálne väzby zohrávajú významnú úlohu v sexuálnom uspokojení muža. Ak si nájdete čas na spojenie sa s partnerom na hlbšej úrovni, skvalitníte nielen sexuálny zážitok, ale vytvoríte celkovo plnohodnotnejší vzťah.

Okrem toho, komunikácia dokáže vybudovať intimitu a dôveru medzi partnermi. Keď otvorene a úprimne komunikujete o svojich túžbach a hraniciach, vytvárate bezpečný priestor na skúmanie a experimentovanie. To vedie k hlbšiemu spojeniu a  sexuálnemu zážitku. Je dôležité mať na pamäti, že komunikácia je neustály proces a mala by sa praktizovať pravidelne, aby ste si udržali zdravý a akostný sexuálny vzťah.

Objavujte techniky predohry na zvýšenie potešenia

Predohra je dôležitou súčasťou každého sexuálneho zážitku. Pomáha vyburcovať, budovať očakávanie a vzrušenie. Je to esenciálna zložka uspokojenia partnera. Pred akoukoľvek sexuálnou aktivitou začnite jemnými dotykmi a bozkami. Dráždite ho skúmaním jeho erotogénnych zón, nasaďte Dirty Talk… To ho nabudí a pripraví na pokračovanie.

Jednou z najúčinnejších techník predohry je používanie rúk. Dotýkať sa rukami tela vášho partnera môže byť neuveriteľne zmyselné a intímne. Prstami môžete sledovať jeho telo, zľahka ho škrabkať, alebo jemne masírovať svaly. To mu pomôže uvoľniť sa.

Ďalším skvelým spôsobom, je začleniť sexuálne hračky. Vibrátory, dildá a iné „zariadenia“ môžu byť použité na stimuláciu erotogénnych zón vášho partnera a poskytnutie intenzívnej rozkoše. Môžete ich použiť aj na objavovanie nových vnemov, ktoré prinesú vzrušenie a rozmanitosť do vašich sexuálnych hier.

Nechajte zapnuté svetlá

Možno máte „mindráky“, čo si váš partner myslí o vašich prsiach po dojčení, o jazve po cisárskom reze, alebo že ho v určitom okamihu prestanete priťahovať, pretože vyzeráte trochu – dobre, trochu veľmi – inak, ako vo svoj svadobný deň. Ale muži si len zriedkavo všimnú vaše nedostatky – uvedomia si ich až vtedy, ak ste nimi zaujaté, alebo sa budete snažiť ich zakryť. Je pravda, že muži sú veľmi vizuálni. Ale je to naozaj o túžbe vidieť VÁS, najlepšie bez oblečenia. Tak mu dovoľte, aby vás videl.

Dotýkajte sa samy seba

Niektorým ženám – a mužom – to môže pripadať trochu trápne, ale… Sledovať, ako sa sebavedomá žena plne oddáva svojej sexualite je obrovský stimul. Je to ako dopriať svojmu partnerovi súkromnú peep show., Možnosť vidieť rozkoš na vašej tvári a lepšie pochopiť, ako presne sa vám páči, keď sa vás niekto dotýka, je pre neho nielen vzrušujúce, ale aj cennou lekciou.

Tvorte sexuálne fantázie

Keď obaja vkĺznete do postele, rozprávajte sa so svojím mužom nezbedne. Toto je jeden z tipov na predohru, ktorý nezahŕňa ani dotyk. Len si k nemu ľahnite a šepkajte o tom, ako ste sa cítili, keď sa vás prvýkrát dotkol, alebo sa hral s vašimi prsiami. Dirty Talk má veľký vplyv na mužské libido. Vytvára sexy svet predstavivosti s neobmedzenými možnosťami, ktoré môžu viesť k rozkoši ešte skôr, ako sa do vás dostane.

Nikdy nepodceňujte silu predohry.

Iste, muži majú povesť, že to chcú v priebehu niekoľkých sekúnd, ale nezabúdajte, že hromadenie vzrušenia môže byť rovnako „horúce“.

Predohra nezačína v spálni. Sexuálne triky nezačínajú v spálni. Ženy majú tendenciu myslieť na mužov ako na „telesné bytosti“ , ale u väčšiny mužov to tak nie je. Aj oni potrebujú mentálnu stimuláciu! Či už to bude sexy správa, ktorú mu pošlete, alebo improvizovaný striptíz…

Ak chcete potešiť svojho muža v posteli (a aj seba!), skúste spolu pozerať porno a zistite, či vás niečo nezaujme oboch spoločne.

Sledovanie porna môže byť skvelý spôsob, ako vás zblížiť. Je to vzrušujúce a stimulujúce, pokiaľ vám to obom vyhovuje. Polhodinka porna a ruky rozbehnuté po tele môžu oddialiť sex a oboch vás vzrušiť.

Umenie orálneho sexu pre maximálne potešenie

Po prvé, ak to nechcete alebo sa vám to nepáči, naozaj nemusíte. Je to tak jednoduché. Ale ak ste tejto myšlienke otvorené, orálny sex ponúka možnosti, ktoré môžu posunúť váš sexuálny život na ďalšiu úroveň.

Pôžitok získaný prostredníctvom orálneho sexu zvyšuje šancu na dosiahnutie orgazmu a dokáže zlepšiť sexuálny zážitok nielen partnerovi, ale aj vám. A prichádza aj nová úroveň intimity.

Mnoho žien si neuvedomuje, že mnohí muži zápasia s úzkosťou z výkonu, pokiaľ ide o sex. Nie sú si istí veľkosťou, obvodom, estetikou svojho najlepšieho kúsku … a zoznam by mohol pokračovať.

Takže orálny sex je spôsob, akým muž komunikuje sexuálnu dôveru. Verí svojmu partnerovi bez strachu z úsudku. A tým, že mu vytvoríte akceptujúci priestor, mu prejavujete podporu, dôveru, lásku k jeho telu a vzbudzujete v ňom dôveru. Intimita, ktorá prichádza spolu s orálnym sexom, posilňuje blízkosť páru a dokonca vracia iskru, ktorá kedysi chýbala.

Orálny sex dokáže skutočne „meniť hru“ a môže priniesť jedinečné potešenie. Jednou z najdôležitejších vecí, ktoré si treba zapamätať, je dať si na čas a neponáhľať sa. Začnite ľahkým hladením a bozkávaním jeho vnútorných stehien, potom sa pomaly prepracujte nahor. Použite svoj jazyk, pery a ústa na stimuláciu hlavy penisu. Nebojte sa experimentovať s rôznymi technikami a nezabudnite komunikovať s partnerom, aby ste sa uistili, že sa obaja cítite komfortne.

Ďalším dôležitým aspektom orálneho sexu je venovať pozornosť reakciám vášho partnera. Počúvajte jeho stonanie a vzory dýchania, aby ste zistili, čo si užíva najviac. Požiadajte o spätnú väzbu a prispôsobte jej svoju techniku. Na umocnenie zážitku môžete použiť aj ochutené lubrikanty.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Pokúste sa vyhnúť všetkému, čo vás odrádza a urobte mu radosť tým, že si kľaknete na kolená…

Orál deLuxe

Aj keď sa ON na to práve necíti, existuje spôsob, ako ho rýchlo dostať do nálady. Držte jeho penis v jednej ruke a vložte špičku do úst. Takto ho môžete uspokojovať rukou aj jazykom. Pohladenie jazykom, ktoré si muži mimoriadne užívajú, je „motýľ“: rýchlo a jemne prechádzajte jazykom po citlivom žaludi.

Existuje aj trik na osladenie finále. Keď si všimnete, že je na pokraji orgazmu, najprv vytvorte prstami znak OK a pevne nimi obopnite telo penisu. Zároveň sajte jeho najlepší kúsok a vytvárajte mierny podtlak.

Skúšajte nové sexuálne polohy

Skúšanie nových sexuálnych polôh môže do vášho sexuálneho života vniesť nové vzrušenie. Experimentujte. Nebojte sa objavovať a skúmať, čo najlepšie funguje pre vás a vášho partnera.

Zmena polohy môže byť tým rozdielom medzi priemerným a nezabudnuteľným zážitkom.

Je dôležité komunikovať so svojím partnerom o tom, čo by ste chceli vyskúšať. Súhlas je kľúčom k akejkoľvek sexuálnej skúsenosti. Okrem toho môže mať objavovanie nových pozícií aj fyzické výhody – poskytovanie inej úrovne stimulácie. Nebojte sa preto vyjsť zo svojej komfortnej zóny a vyskúšať niečo nové!

Náš sextip urobí radosť nielen vášmu partnerovi, ale aj vám. V pozícii jazdca (ona na ňom) namiesto obvyklého pohybu hore a dole nechajte boky rotovať do oválu. To stimuluje váš bod G, ale „nabudí“ to aj jeho. Pretože takto vás vidí v stave absolútneho vzrušenia. Navyše, mnohí muži sú radi, ak ich ženy „využívajú“ pre svoje potešenie.

Dokonca aj pozícia na psíka môže urobiť veľký „tresk“ len malou zmenou. Kľaknite na okraj postele a položte hornú časť tela naplocho na posteľ. Zdvihnite zadok smerom k partnerovi, ktorý stojí za vami. Táto poloha má dva efekty: Na jednej strane jeho penis ľahko nájde váš bod G a na druhej strane vagína bude takto užšia – ultra vzrušujúci pocit pre NEHO, sľubujeme!

Keď začne byť sex časom monotónny, všetko, čo potrebuje, je len malá iskrička výstredných nápadov, aby sa zapálila sexuálna vášeň a extáza, ktorú ste zdieľali na začiatku. Skúste niečo nové, je pravdepodobné, že si to užijete oveľa viac, než si dokážete predstaviť.

Vyskúšajte nejaké „tabu“

Väčšina mužov má záujem vyskúšať – alebo ho mať viac – análny sex. Tabuizovaná povaha tohto aktu a zraniteľnosť, ktorú od vás vyžaduje, z neho robia niečo, čo muži naozaj chcú zažiť, ale nechcú to naznačovať zo strachu, že by vás urazili.. Ak by ste chceli experimentovať s análom a predpokladáte, že by sa to vášmu partnerovi páčilo, začnite rozhovor…

Spoznajte rôzne typy mužského orgazmu

Muži môžu mať niekoľko typov orgazmov a je dôležité pochopiť, čo najlepšie funguje pre vašu partnerku. Od štandardnej ejakulácie až po vychýrený orgazmus prostaty, existuje viacero spôsobov, ako dosiahnuť maximálne potešenie. Experimentovanie s rôznymi typmi vnemov môže vám a vášmu partnerovi otvoriť nové možnosti, vďaka čomu bude sex ešte „zážitkovejší“.

Jeden typ orgazmu, ktorý si získava na obľube medzi mužmi, je takzvaný „edging“ orgazmus. Znamená priviesť seba alebo svojho partnera na pokraj orgazmu a potom zastaviť, alebo spomaliť stimuláciu predtým, ako začnete znova. Môže to viesť k intenzívnejšiemu a predĺženému orgazmu, keď k nemu konečne dôjde. Je dôležité komunikovať so svojím partnerom a uistiť sa, že mu tento typ „hry“ vyhovuje, pretože pre niekoho to môže byť frustrujúce.

Používajte hračky a doplnky na zvýšenie sexuálneho potešenia

Od erekčných krúžkov, vibrátorov až po análne korálky, začlenenie sexuálnych doplnkov môže vystupňovať pocity, zmeniť tempo a intenzitu a poskytnúť novú úroveň potešenia. Je však nevyhnutné najprv komunikovať s partnerom, aby ste sa uistili, že vám obom vyhovuje začlenenie hračiek do spálne.

Pri výbere erotických pomôcok je dôležité zvážiť materiál, z ktorého sú vyrobené. Niektoré materiály, ako napríklad silikón, sú neporézne a ľahko sa udržiavajú, zatiaľ čo iné môžu obsahovať baktérie a je ťažké ich dezinfikovať. Pri hračkách je tiež dôležité používať lubrikant, aby ste predišli diskomfortu alebo zraneniu.

Zatiaľ čo sexuálne hračky môžu byť zábavným doplnkom vášho sexuálneho života, je dôležité si uvedomiť, že nie sú nevyhnutné pre napĺňajúci sexuálny zážitok. Komunikácia, dôvera a intimita sú najdôležitejšie faktory pri dosahovaní sexuálneho potešenia.

Lubrikanty pre ešte intenzívnejší zážitok

Lubrikanty dokážu sexuálne zážitky ešte zintenzívniť. Znižujú trenie, vďaka čomu je sex komfortnejší a príjemnejší pre oboch partnerov. Okrem toho pomáhajú pri stimulácii mužských aj ženských anatomických partií. Uistite sa však, že si vyberiete lubrikant, ktorý je špeciálne navrhnutý na intímne použitie, a pamätajte na akékoľvek alergie alebo precitlivenosť, ktoré môže mať partner.

Je dôležité poznamenať, že lubrikanty možno použiť aj na viac než len zvýšenie sexuálnej rozkoše. Napríklad môžu byť užitočné pre dámy, ktoré trpia vaginálnou suchosťou a diskomfortom počas pohlavného styku. Vždy je dobré mať po ruke fľaštičku s lubrikantom, pre prípad, že by to bolo z nejakého dôvodu potrebné.

Stonajte a „robte správny druh hluku“

Muži radi vidia reakcie v spálni. Chcú vedieť, že to, čo robia, má na vás pozitívny a vzrušujúci vplyv. Tak ako vy chcete potešiť svojho muža, on chce potešiť vás! Keď stonáte a vydávate zvuky, partner bude vzrušený pomyslením na skutočnosť, že vám prináša orgazmus a užíva si váš sexuálny zážitok.

Jemne stonajte, keď robí niečo, čo sa vám páči a sledujte, ako sa jeho tvár rozžiari. Sex by si mali užiť obe strany a vyjadrenie tohto je veľmi dôležité.

Prekonávanie bežných bariér sexuálnej spokojnosti

Existuje mnoho bežných prekážok sexuálneho uspokojenia, vrátane únavy, stresu a nedostatku spánku. Aby ste prekonali tieto prekážky, dbajte na svoje zdravie a pohodu. Uistite sa, že sa dobre stravujete, máte dostatok odpočinku a zvládate všetky úrovne stresu.

Existuje tiež množstvo produktov, ktoré môžu pomôcť zintenzívniť sexuálne stretnutia, či už sú to doplnky výživy na stimuláciu libida, alebo erekcie, alebo masážne oleje, či sviečky, ktoré zas nastavia náladu a znížia úroveň stresu.

Spôsobov, ako uspokojiť muža pri sexe, je veľa. Komunikácia, experimentovanie a vzájomné porozumenie sú kľúčom k dosiahnutiu maximálneho potešenia. Uplatňovanie týchto techník a tipov vám pomôže zlepšiť váš sexuálny život a posunie ho na ďalšiu úroveň. Urobte zo sexu príjemný a nezabudnuteľný zážitok pre vás oboch.

Ďalšou častou prekážkou sexuálneho uspokojenia je nedostatok intimity alebo emocionálneho spojenia s partnerom. Je dôležité vybudovať si silné emocionálne puto, pretože to vedie k plnohodnotnejšiemu sexuálnemu zážitku. Nájdite si čas a spojte sa so svojím partnerom na hlbšej úrovni prostredníctvom aktivít, ako sú večery, keď si dohodnete romantické randezvous, alebo vzájomné zdieľanie svojich myšlienok a pocitov.

A nakoniec, je dôležité byť otvorený a ochotný skúšať nové veci v spálni. Môže to zahŕňať objavovanie rôznych pozícií, používanie sexuálnych hračiek, alebo hoci skúšanie scenárov hrania rolí. Tým, že budete otvorení novým zážitkom, môžete objaviť to, čo vám a vášmu partnerovi najviac vyhovuje a v konečnom dôsledku zvýšiť aj svoju sexuálnu spokojnosť.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Zdroje informácií:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *