Ako uspokojiť ženu, alebo tajomstvá ženskej sexuality

Ako uspokojiť ženu, alebo tajomstvá ženskej sexuality

Neomylná schopnosť uspokojiť ženu pri sexe – to je sen mnohých mužov! A tento sen v skutočnosti nie je vôbec nereálny Jediné, čo väčšine mužov pri jeho dosiahnutí chýba, je solídne pochopenie toho, ako „funguje ženská sexualita“. Dnes vyplníme tieto medzery vo vedomostiach a privedieme vás na cestu stať sa výnimočným milencom a znalcom žien!

Poďme sa teda ponoriť do hlbín ženských potrieb a úchvatnej sexuality.

Malá poznámka predtým, než začneme: Sexualita je individuálna ako odtlačok prsta. A tak má každá žena svoje absolútne individuálne preferencie, priania a problémy.

Ako uspokojiť ženu: základ, bez ktorého to vlastne v ideálnom prípade nemá zmysel

Nie, nehovoríme priamo o tajných technikách, pozíciách a trikoch na uspokojenie žien. Hovoríme o základoch, ktoré sú oveľa, oveľa dôležitejšie ako akákoľvek technika, ktorú sa kedy naučíte.

Preto: Buďte veľmi pozorní a vezmite si nasledujúce časti k srdcu. A potom budeme aj konkrétnejší.

Všetko, čo sa dočítate v tomto článku, bude zbytočné. Všetko, čo sa kedy dozviete v akomkoľvek inom článku, knihe alebo videu, bude zbytočné, ak budete ignorovať  jeden elementárny základ. Znie takto:

Základom pre uspokojujúci sex a orgazmus pre ženu je možnosť úplne sa uvoľniť, opustiť akékoľvek myšlienky a pochybnosti a úplne sa oddať prítomnému okamihu!

Rozoberme si stručne, prečo všetko stojí, alebo padá na tomto dôležitom základe:

Ženy premýšľajú. Príliš veľa premýšľajú. Väčšina žien v priemere premýšľa aspoň 10x toľko ako priemerný muž. OK. Je to v poriadku. Ale čo to však znamená pre sex, ktorý s ňou máte?

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Nasledujúce: Tieto myšlienky sa len tak nezastavia na začiatku sexuálnych interakcií. Nie, kolotoč myšlienok sa točí ďalej. A ďalej… a ďalej.

Ak je žena pri sexe v myšlienkach niekde inde, stráca schopnosť dosiahnuť orgazmus a všetko, čo robíte, viac-menej stráca na sile.

A aby to fungovalo, tu sú najzradnejšie zdroje, z ktorých títo duševní narušitelia zvyčajne pochádzajú:

Každodenný rachotiaci myšlienkový stroj…

Znie to banálne, ale pre ženy je to niečo: vypnutie myšlienok na každodenné povinnosti a starosti..

Pre mužov je to často ťažké pochopiť, pretože je pre nich jednoduché odpútať sa od každodenného života, keď príde myšlienka na sex (aspoň väčšinou).

Veľmi, veľmi veľa žien to považuje za extrémne ťažké! Výsledok: Nie sú plne sústredené a to zase utlmí akúkoľvek vášeň a extázu ešte v zárodku.

Otázka teraz znie: Ako jej pomôcť zastaviť kolotoč myšlienok?

Veľa dotykov!

Najlepší spôsob, ako dostať ženu od jej myšlienok a teda do okamihu, sú dotyky. Hladkanie, bozkávanie, maznanie a čokoľvek iné. A beda, ak začnete myslieť na prsia a vagíny! V prvom rade hovoríme o zvyšku jej tela: brucho, krk, ramená, chrbát, zadok, nohy, ruky atď.

Ženské telo je v podstate jedna veľká erotogénna zóna, ktorú treba najskôr „prebudiť“.

Preto: Nikdy nie je na škodu prebudiť telo partnera s množstvom celotelovej stimulácie! 10-15 minút, to bez problémov to zvládnete, Už toto samo o sebe drasticky zmení váš spoločný sexuálny zážitok, ktorý nasleduje. A bude stáť za to.

Pomalý nárast intenzity

Najlepší spôsob, ako odpútať ženu od myšlienok je veľmi, veľmi jemne zvýšiť intenzitu.

Konkrétne to znamená: Len veľmi pomaly pristupujte k citlivým oblastiam, ako sú prsia a vagína (zvonka aj zvnútra). Dajte jej čas! Tento bod ide ruka v ruke s predchádzajúcim (množstvo celotelových dotykov).

To dáva partnerke šancu zapájať sa malými krokmi, ale stále viac do daného okamihu. Doprajte si dlhú, predĺženú sexuálnu predohru. Aspoň 20 minút. Kľudne 45 minút alebo aj dlhšie.

Tajomstvo je v tom, že ak predohra neustále zvyšuje napätie, prebúdza celé jej telo, neexistujú žiadne časové limity na predohru (okrem toho, že vás v určitom okamihu bude prosiť, aby ste si konečne išli o krok ďalej? A to je to, čo chcete, však?)

Typický tlak na sexuálnu výkonnosť ženy

Aktívne si to všimnete len zriedka, ale ženy pociťujú počas sexu rovnakú neistotu a tlak na výkon ako mnohí muži.

Existuje 1 000 rušivých zdrojov a dôvodov neistoty a pochybností, ktoré môžu ženy mať v hlave. Medzi neistoty, ktoré ženy zažívajú, sú napríklad:

 • „Považuje ma za atraktívnu?”
 • „Ako vyzerá môj zadok/brucho/prsia/atď? v tejto polohe?“ Ako sa tieto časti tela javia v tomto svetle a v tejto polohe? Vyzerá to dobre? Visí niečo? Môže sa mu to zdať neatraktívne?”
 • „V akej polohe by som vedela lepšie skryť svoju “problémovú oblasť”?”
 • „Som dostatočne žiadostivá a vášnivá, aby ma považoval za sexi a príťažlivú? Ale zároveň nie som „príliš“ bujará, že sa mu to zdá príliš „vulgárne“?
 • „Dúfam, že dosiahnem orgazmus! “
 • „Čo odo mňa očakáva? Čaká na orgazmus? Očakáva, že upadnem do extázy? Ako ho viem potešiť?”

Ako vidíte: ženám prechádza hlavou množstvo vecí. A takmer všetko sa scvrkáva na dve otázky:

Robím to správne? Som príťažlivá a sexi?

Ide o to, že tieto pochybnosti sú spoľahlivým spôsobom, ako potlačiť aj náznak orgazmu. Udržujú ženy uväznené v ich mysliach a bránia skutočnému uspokojeniu a vášnivej extáze.

Čo s tým urobiť? Sú na to spôsoby. Poďme si ich prejsť.

Komunikujte svoju túžbu a žiadostivosť!

Muži sú majstri sveta v tom, aby sa pri sexe ovládali a neprejavovali príliš veľa túžby či emócií. Žiaľ…

A pritom to je presne to, čo žena potrebuje: „Páči sa mu to! Cíti sa dobre! On sa baví! Sex so mnou ho vzrušuje…“

Keď si žena všimne, že sa vám to naozaj páči, dokáže sa uvoľniť a pustiť svoje pochybnosti. Navyše, mužský chtíč je nákazlivý.

Žiadostivosť, ktorú prežívate, je pre vašu partnerku vzrušujúca a uspokojujúca!!! Tak ju neskrývajte!

Heslo znie: Zvyknite si svoje vzrušenie prejavovať malými krokmi. Dýchajte, stonajte, prejavujte svoje emócie mimikou alebo napríklad tým, ako sa jej dotýkate alebo sa na ňu pozeráte. Snažte zostať autentickí. Staňte sa výrazným a autentickým milencom.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Komplimenty: Nech sa cíti sexy a žiaduca!

Komplimenty môžu pomôcť vašej partnerke cítiť sa príťažlivejšie a viac sexi, čo jej umožní zbaviť sa myšlienok a neistoty. Nikdy teda nie je na škodu dať svojej partnerke najavo, čo sa vám na nej páči a čo vás vzrušuje.

Žena, ktorá sa vo svojom tele cíti naozaj sexi a pohodlne, je to to najhorúcejšie, čo sa vám v posteli môže stať. Nič lepšie neexistuje.

Venujte jej úprimné komplimenty a plnú pozornosť počas dňa a zažijete významné zmeny vo svojom milostnom živote! Zaručene!

Venujte jej „problémovým oblastiam“ náklonnosť (alebo práve to NErobte)?

Niektoré ženy upokojuje, keď sa zmyselne zameriate na ich problémové partie: “Ak s takou chuťou vrhá na môz zadok, tak sa mu zjavne páči!”

A naopak, môže sa cítiť nepríjemne, keď sa jej problémovej oblasti venuje toľko pozornosti od vás.

Náš tip: tápajte pomaly a uvidíte, ako zareaguje. Heslom pre vás je buď „viac toho!“ alebo „drž si odstup!“. Vlastne celkom jednoduché.

Sexuálna paradigma pre uspokojenie ženy

Tak. Teraz ste v dokonalej v pozícii, aby ste svojej partnerke poskytli ten najlepší možný relax a „bezmyšlienkovitosť“. V tomto bode bude zaručene jednoduché uspokojiť ženu. Otázka znie: Čo sa stane teraz, keď už bol položený základ extatického sexu?

Podelíme sa s vami o niekoľko základných múdrostí o ženskej sexualite:

Psychická stimulácia je pri uspokojovaní ženy výrazne, podstatne(!) dôležitejšia ako fyzická!

Inými slovami, to, čo sa odohráva v jej hlave, je pre jej spokojnosť tisíckrát dôležitejšie ako to, čo sa odohráva medzi jej nohami. Psychologická stimulácia je to, čo dokáže urobiť sex pre ženu skutočne úchvatným, intenzívnym a nezabudnuteľným. To, čo potom urobíte so svojím „najlepším kúskom“, je už len čerešničkou na torte (ale o tom neskôr).

Možno sa teraz pýtate: „To je všetko v pekné, ale ako vyzerá psychologická stimulácia v praxi? Pokúsime sa vám to trochu priblížiť a opísať, aké veci môžu u ženy spustiť psychickú stimuláciu.

Ako uspokojiť ženu mentálne? Dirty Talk!

Klasickým a možno najzrejmejším spôsobom, ako duševne stimulovať ženu, je starý dobrý Dirty Talk. Dáme vám pár príkladov, ale je tu je mimoriadne dôležité spomenúť: Ak neviete, čo má vaša partnerka rada alebo aké má fantázie, pristupujte k tomu veľmi, veľmi opatrne a „netárajte“ bez zábran a slepo o tých najzvrhlejších veciach, z ktorých jej spadne čeľusť.

Nie každej žene sa páči každá fantázia. Najprv zistite, ako ďaleko môžete zájsť a ktoré fantázie „spúšťajú“ jej túžbu.

Tu je niekoľko príkladov na jemný úvod:

 • Povedzte jej, čo vás na nej obzvlášť vzrušuje!
 • Dajte jej vedieť, čo práve cítite.
 • Znova pospomínajte staré, obzvlášť atraktívne zážitky, o ktoré ste sa navzájom podelili
 • Dajte jej nahliadnuť do budúcnosti a podrobne jej opíšte, čo ste pre ňu dnes naplánovali.

Ak chcete byť o stupeň „tvrdší“ môžete využiť nasledujúce témy:

 • Použite spoločensky tabuizované slová na vytvorenie napätia!
 • Vytvorte sexuálne fantázie a rozprávajte jej špinavé príbehy!
 • Mnohé ženy sa v posteli radi nechajú ovládať. V dôsledku toho môže byť veľmi atraktívne označovať ju napríklad ako „vaše dievčatko“ alebo „vaša malá pobehlica“.
 • V rámci hry na dominanciu a submisivitu jej môžete dávať aj príkazy či pokyny.

Najdôležitejšou vecou pri Dirty Talk je zase len autentickosť. Inými slovami:

Mali by ste sa cítiť komfortne pri tom, čo hovoríte. V lepšom prípade by z vás slová mali plynúť takmer samé.

Ak máte málo skúseností a je pre vás ťažké hovoriť počas sexu, nestresujte sa. Stačí k tomu pomaly pristupovať a postupom času získavať stále viac sebavedomia a informácií o tom, čo sa jej (a samozrejme aj vám) páči.

Ako sa jej správne dotknúť

Spôsob, akým sa jej dotýkate a ako ju chytíte, môže žene poskytnúť skutočné vzrušenie a obrovskú psychickú stimuláciu.

Mnohým ženám sa naozaj páči, keď sa s nimi zaobchádza silne a intenzívne. Najmä vtedy, keď sú už duševne vzrušené. Takže pokojne používajte ruky často a nechajte jej pocítiť vašu túžbu.

Vaša mužnosť

Nič nie je pre ženu psychicky vzrušujúcejšie ako vaša autentická mužnosť pri sexe! A tým nemyslíme nejakú stereotypnú „mužnosť Brad Pitt/George Clooney/pornoherec“, ktorá je často zobrazovaná v médiách. Myslíme tým VAŠU veľmi individuálnu mužnosť.

Prirodzené vyjadrenie toho, kto ste a čo práve cítite. A tým v podstate nie je nič iné, ako sebavedomé a uvoľnené vystupovanie z vašej strany a prirodzené uspokojovanie vlastných potrieb (samozrejme pri všetkej úcte a rešpektovaní partnerkiných želaní).

Keď si žena všimne, že máte v sebe pokoj, že z vás vyžaruje sebavedomie a dokážete chtivo viesť situáciu, potom:

 • je to pre ňu neuveriteľne duševne stimulujúce,
 • uľahčuje jej to uvoľniť sa a oddať sa,
 • a všetko bude oveľa jednoduchšie a plynulejšie.

Na fyzickej úrovni môžete dať žene pocítiť svoju mužnosť nasledujúcimi spôsobmi:

 • Nechajte ju cítiť svoju telesnú hmotnosť.
 • Uistite sa, že medzi vašimi telami je kontakt koža na kožu.
 • Dajte jej pocítiť vašu silu (vždy by ste mali vedieť, ako ďaleko môžete zájsť).

Uspokojte ženu svojou prítomnosťou a vašou túžbou

O tomto vie veľmi málo mužov, ale je to fakt:

Už len vaša túžba po NEJ, váš chtíč a vaša momentálne plná pozornosť je pre ženu neskutočne vzrušujúca. Škoda, že väčšina mužov pri sexe obmedzuje svoju expresivitu a drží sa späť. Často zo strachu, že urobí niečo trápne alebo vyzerá nemužne prejavením prílišných emócií. Ale to je úplný nezmysel. Čím viac budete bez zábran, tým lepšie! Zaručene!

Odteraz sa pri sexe viac počúvajte a sledujte, aké potreby vo vás vznikajú.

 • potreba stonať
 • potreba sa poriadne rozdivočiť
 • potreba niečo zdieľať
 • potreba tvrdo ju uchopiť
 • potreba…

Keď žena naozaj cíti, že po nej túžite každou bunkou svojho tela a že vo vás vrie hlboká, kypiaca túžba, už len to ju privedie k šialenstvu. Nacvičte si preto pri sexe uvoľňovanie všetkých bŕzd a obmedzovania sa a stále viac podriaďujte svojim potrebám, túžbam a pohnútkam!

Tým sa zážitok tisícnásobne umocní pre vás oboch.

Legendárna „technika“ uspokojenia ženy!

Teraz viete dve veci:

 • Po prvé: Najdôležitejším základom pre uspokojenie ženy je uvoľnenie sa z jej strany a absencia rušivých myšlienok.
 • A po druhé: duševná stimulácia je vždy najdôležitejšia.

A teraz ,tretím bodom je to, čo robíte na čisto fyzickej úrovni, aby ste uspokojili ženu.

Každá žena je neporovnateľne iná a najdôležitejšie je, aby ste si dali šancu stále viac spoznávať jej telo a aby ste spolu experimentovali. Toto spoločné skúmanie je v skutočnosti najdôležitejším prvkom, pokiaľ ide o fyzické techniky.

Od variácie a všestrannosti po monotónnosť 

Na rovinu: Ženy prirodzene milujú všestrannú stimuláciu. Rôzne techniky ťahu, pohyby, rýchlosti a stupne tvrdosti sú úplne skvelé a obohacujúce, najmä v počiatočných štádiách sexuálneho zážitku.

Čím viac však narastá jej vzrušenie a pomaly, ale isto sa presúva do fázy blízkej orgazmu, väčšina žien ocení, ak sa budete držať kontinuálneho a monotónneho typu stimulácie. To jej dáva možnosť sústrediť sa na stimuláciu a stále viac sa do nej zapájať. Týka sa to penetračného sexu aj prstovania, či orálneho sexu.

Záver teda znie: čím viac sa blížite k finále, tým monotónnejšie ju môžete stimulovať.

Často sú rozhodujúce milimetre

Pre mužov je sexuálna stimulácia na čisto fyzickej úrovni zvyčajne sakramentsky jednoduchá:

Dnu-a-von, dnu-a-von = super skvelý pocit = orgazmus (skôr či neskôr).

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Pre ženy: Ani nie.

Ženy niekedy reagujú mimoriadne citlivo na najmenšie zmeny uhla a hĺbky vašich prírazov, že len ťažko dokážu presne opísať, čo potrebujú. Ide teda o to, aby ste experimentovali a venovali veľkú pozornosť tomu, ktoré pohyby z vašej strany spôsobujú búrlivejšie reakcie z jej strany.

A pamätajte: Aj minimálna zmena vo vašej technike môže často znamenať rozdiel.

Pokiaľ ide o penetráciu a prsty, zvyčajne ste na správnej ceste, ak s penisom/prstami použijete „uhol nahor“, aby ste stimulovali tú stranu vagíny, ktorá je smerom k brušnej stene. Prečo je to tak, si povieme v nasledujúcom odseku!

 Bod G, klitoris a spol.

Bod G, resp. najnovšie zóna G, je oblasť na 3-5 cm vo vnútri vagíny na strane k brušnej stene. Táto oblasť je trochu drsná a ryhovaná a so zvyšujúcou sa stimuláciou môže byť ešte o niečo výraznejšia.

Túto oblasť môžete stimulovať prstami a penetráciou. A potom je tu samozrejme známy klitoris.

O týchto erotogénnych zónach žien by sme chceli povedať len jednu vec:

Nevrhnite sa na ne ako nočný motýľ na svetlo!

Vyhýbajte sa im najmä na začiatku a nevenujte im príliš veľkú pozornosť. Namiesto toho sa sústreďte len na hranie sa okolo týchto zón, aby vaša partnerka chcela viac.

Posledná kapitola: Čo ženy naozaj chcú…

Viete, čo ženy naozaj chcú v posteli? Niečo, čo určite dostali len od veľmi, veľmi málo mužov a možno to nikdy nezažili…?

Prezradíme vám to.

Sex, ktorý je úplne mimo akéhokoľvek času a priestoru. Sex, ktorý je na pocit, akoby neexistoval žiadny cieľ a žiadne finále. Sex, ktorý sa jednoducho odohráva tu a teraz, bez akéhokoľvek premýšľania o tom, čo príde neskôr, alebo akejkoľvek túžby po orgazme.

Ak má žena pri sexe pocit, že sa môže úplne stratiť tu a teraz, že nemusí nič robiť, že sa môže úplne zveriť mužovi do rúk a nechať, nech sa deje čokoľvek, tak dokáže zažiť skutočnú, intenzívnu sexuálnu extázu.

Toto je jej cesta k skutočne intenzívnym fyzickým a emocionálnym reakciám, k intenzívnym orgazmom a tiež k viacnásobným orgazmom.

Čo je pre to dôležité?

Dôležité je, aby ste vy, milí páni, prestali túžiť po jej uspokojení. Mnoho mužov robí totiž presne to: príliš sa snažia, aby partnerku nejako priviedli k vyvrcholeniu.

Čo však zvyčajne nevedia, je:

Každá žena to cíti. Presne. Od koľkých žien počujete: „Mám pocit, že sa ma snaží „dostať“ k vrcholu. Potom sa cítim pod tlakom, aby som vyvrcholila, alebo mám dokonca pocit, že sa odo mňa očakáva orgazmus!“

A práve tento tlak, ktorý nevedome vyvíjate svojím úsilím, je zabijak, pokiaľ ide o to, aby ste dokázali ženu uspokojiť.

Namiesto toho buďte uvoľnení, vezmite ju za ruku a veďte ju vašou spoločnou sexuálnou skúsenosťou. Nech dôležitý MOMENT. Nie orgazmus. Užite si cestu a nebojte sa o cieľ. Vyžarujte uvoľnenosť, pokoj a sebavedomie a ona sa dokáže úplne oddať vášmu vedeniu. Presne o to ide. A tak ženské uspokojenie prichádza v podstate úplne prirodzene.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Zdroje informácií:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *