Objavujeme nové erotické sexuálne polohy

Symfónia senzuality: Objavujeme nové erotické polohy, nielen pre lenivé rána…

Kedy ste naposledy skúšali novú erotickú polohu?  Áno, po mnohých mesiacoch či rokoch sa v posteli dostávame do určitej rutiny – najmä keď sme vo vzťahu. Vďaka známostiam na jednu noc a jednorazovej zábave máme síce často viac odvahy experimentovať a testovať nové nápady, ale napriek tomu sa radi držíme sexuálnych polôh, ktoré už poznáme.

Či už single alebo zadaní, všetci máme tendenciu rýchlo sa vrátiť k osvedčeným vzorom a zabudnúť na veľkú rozmanitosť, ktorá čaká na objavenie.

Pre znalcov zmyselného šantenia – hovoríme o „skutočných veriacich, učencoch a geekoch“, pokiaľ ide o sex a sexualitu – vždy existuje sexy nová poloha, pocit alebo zážitok, ktorý treba vyskúšať s partnerom pri akejkoľvek príležitosti. Existuje toľko spôsobov, ako zabezpečiť, aby žiadne dve noci neboli úplne rovnaké, či už hráte sólo, alebo s partnerom (či dvoma). Nechajte sa inšpirovať.

1. Motýľ

Spôsob, ako modifikovať misionára s trochu väčšou silou. Táto poloha umožňuje maximálne potešenie bez toho, aby bola príliš namáhavá, vďaka čomu je dostupná pre mnohých. Nehovoriac o tom, že môže fungovať pre všetky pohlavia.

 • Prijímajúci partner si ľahne na posteľ na chrbát, zadkom na okraji postele.
 • Prenikajúci partner stojí vzpriamene na okraji postele, takže penis môžu ľahko vstúpiť.
 • Prijímajúci partner položí nohy na partnerove ramená.

Táto pozícia je obľúbená z dobrých dôvodov. Po prvé, umožňuje hlboký prienik, ktorý môže byť skvelý pre oboch partnerov. Hlboká penetrácia môže viesť k cervikálnym/A-spot orgazmom. Po druhé, nezaťažuje telo ani jedného partnera, pretože ani jeden z nich nenesie váhu partnera, ani nedáva všetku svoju váhu na partnera.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

2. Vývrtka

Vývrtka nie je len nástrojom na otvorenie fľaše vína. Je to tiež sexuálna pozícia – a ako názov napovedá, zahŕňa určité „krútenie“.

 • Jednoduchý spôsob, ako sa dostať „do vývrtky“, je nechať prijímajúceho partnera uložiť sa na chrbát.
 • Druhý partner si na kolenách obkročmo sadne na stehno prijímajúceho partnera.
 • Prijímajúci partner sa natočí smerom k nohe, ktorá je obkročmo a umožní tak vniknutie.
 • Zdvihnutou voľnou nohou sa zahákuje na pás partnera.

Okrem fyzického pocitu, ak ste milovníkom vizuálu, získate výhodu očného kontaktu. Môžete tiež manuálne stimulovať svojho partnera. (Pre informáciu, poloha vývrtky funguje aj s análnou penetráciou – ďalšia výhoda!)

3. Orálny sex trocha inak: 68

Nová trendová pozícia 68 je v podstate evolúciou 69. Viete, poloha, kedy si ľahnete hore nohami na seba ako sendvič a zároveň vykonávate orálny sex. Jeden dole, jeden hore. Vlastne skvelá pozícia – len keby ste sa vedeli lepšie sústrediť… 68 rieši presne tento problém a zlepšuje konečný výsledok – teda, aspoň pre partnera, ktorý je hore.

Jeden partner leží úplne uvoľnene na chrbte a hlavu má mierne vyvýšenú položenú na vankúši. Druhý partner si potom sadne na jeho hruď s rozkročenými nohami a posúva sa dopredu, až kým partner pohodlne nedočiahne ústami na genitálie.

A teraz prichádza trik: aby ste nemuseli na ňom nepohodlne sedieť, uvoľnene sa nakloníte dozadu. Tak, že ležíte na ňom s hlavou na jeho stehnách. A potom už len stačí zavrieť oči a ide sa! Skvelá vec: V tejto polohe máte obe ruky voľné a môžete seba alebo svojho partnera ešte viac rozmaznávať.

4. Praclík

Praclík je na zozname z dobrých dôvodov. Je intímny, zahŕňa množstvo očného kontaktu a vaše ruky sú voľné pre dotyky celého tela. Aj keď to nie je najbežnejšia pozícia, je veľmi príjemná. Najlepšie je spojiť ju stimuláciou iných erotogénnych zón vo vašom tele, ako sú bradavky, hrudník, krk a vnútorné stehná.

 • Prijímajúci partner si ľahne na posteľ a stočí spodnú časť tela na jednu stranu.
 • Pokrčte kolená pred sebou a zdvihnite hornú nohu, ako keby ste vykonávali šikmý workout.
 • Váš partner si kľakne za oblasťou zadku. Začne vložením jedného kolena medzi vaše.
 • Nastaví svoje telo bližšie k vášmu a prenikne.
 • Váš partner môže tiež chytiť vaše zdvihnuté stehno a použiť ho na zatlačenie hlbšie.

5. Balerína

Sexuálna poloha v stoji, ktorá je romantická aj erotická. Pre túto polohu je potrebná dôvera, pretože váš partner drží vaše telo, keď sa prehnete dozadu.

 • Postavte sa k stene. Vy a váš partner stojíte oproti sebe, partner chrbtom k stene.
 • Mierne rozkročí nohy do stabilného postoja.
 • Potom zdvihnite jednu nohu a omotajte ju okolo pása svojho partnera.
 • Váš partner si vás drží bližšie k telu, pričom jednou rukou drží váš zadok a druhou na chrbte.
 • Mierne prehnite chrbát a on je pripravený vstúpiť. Vy necháte svoje telo v úplnom odovzdaní.

6. Mušľa

Pozícia Mušľa je novým pohľadom na misionára, ale s potenciálom byť drsnejšia. Má všetky dobré prvky misionára, ako je intimita a byť tvárou v tvár svojmu partnerovi, len na vyššej úrovni. Je to aj riešenie problémov s veľkosťou a výškou (ak je jeden z partnerov výrazne nižší alebo má malý penis).Pozícia sa môže zdať spočiatku náročná, ale s trochou cviku a trpezlivosti to môže byť neuveriteľne uspokojujúci zážitok pre oboch partnerov.

 • Ľahnite si na chrbát s nohami zdvihnutými úplne hore a členkami prekríženými za hlavou.
 • Potom, nechajte svojho partnera, aby do vás vstúpil z misionárskej pozície.
 • Skvelá vec na tejto technike je, že zvýši vašu flexibilitu a ponecháva voľné ruky, takže sa môžete potulovať po svojom tele a získať ďalšiu stimuláciu.

7. Kôň a kočiar

Sexuálnu polohu Kôň a Kočiar milujú dobrodružné páry. Táto sexuálna poloha sa pravdepodobne nepodobá žiadnej, ktorú ste doteraz skúšali. Aby ste zvládli polohu koňa a koča, musíte mať dobrú flexibilitu a silu.

Je to prepracovaná pozícia, ktorá funguje dobre pre páry, ktoré sú super fit – obaja budete potrebovať napumpovať svaly a rozbehnúť pulz.

 • Prijímajúci partner si ľahne na chrbát s nohami stiahnutými dozadu k hlave.
 • Partner sa na neho spustí spustí chrbtom k nemu obkročmo kolenami, aby maximalizoval svoju stabilitu a kontrolu.
 • Uhol a intenzita sa dá stabilizovať jemným nastavením nôh alebo výšky panvy prijímajúceho partnera.
 • Odporúčame postupovať pomaly, kým sa nedostanete do cieľa.

Toto je druh bláznivej polohy, ktorú sa oplatí vyskúšať aby ste pridali trochu zábavy a prvku prekvapenia do vašej spálňovej rutiny.

8. Zbíjačka

Zbíjačka je pokročilá sexuálna poloha, ktorá vyžaduje flexibilitu a vytrvalosť. Je vhodná pre akýkoľvek druh vzťahu a možno ju použiť na vaginálnu alebo análnu penetráciu. Je to pozícia, ktorá vyžaduje silu jadra a nôh. Neponúka blízky osobný kontakt a môže byť pre účastníkov náročná. Ale ak považujete sex za olympijskú disciplínu, potom možno budete chcieť vyskúšať túto polohu inšpirovanú týmto silným nástrojom.

Obsluha ťažkých strojov si, samozrejme, vyžaduje bezpečnostné školenie a prax, a to aj vtedy, keď sú tieto „stroje“ len vašou vlastnou anatómiou. Ak ste vy a váš partner pripravení vyskúšať Zbíjačku, tu je všetko, čo potrebujete vedieť.

 • Ľahnite si na chrbát a zdvihnite nohy do vzduchu.
 • Váš partner potom chytí zadnú časť vašich členkov a pomaly ich tlačí smerom k vašej hlave.
 • To spôsobí, že sa spodná časť chrbta začne zdvíhať z postele. V ideálnom prípade (ak je to pohodlné) bude partner tlačiť vaše členky smerom k hlave, kým sa celý chrbát nezdvihne a jediné, čo zostane na posteli sú vaše ramená a zadná časť hlavy. Vďaka tomuto budete veľmi exponovaní (čo je pre mnohých skutočným zážitkom).
 • Partner potrebuje nechať aspoň jednu ruku na vašich členkoch, aby vás držal na mieste. Aby do vás vstúpil, bude musieť nasmerovať svoj penis nadol, čo môže spôsobiť značné namáhanie jeho závesných väzov.
 • Keď ste v pozícii prijímateľa, nemusíte robiť vôbec nič, okrem toho, že sa držíte stabilne. Môžete to urobiť tak, že položíte ruky na podložku alebo chytíte svojho partnera za členky. Keď ste v tejto pozícii , zistíte, že je veľmi ľahké masturbovať, ak máte dostatočne dlhé ruky, vďaka čomu je sex oveľa zábavnejší ako zvyčajne.
 • Partner musí urobiť väčšinu práce. Potrebuje vás udržať stabilne a zároveň do vás preniknúť.

9. Fúrik

Na internete nájdete určité sexuálne polohy, pri ktorých si nemôžete pomôcť ale musíte myslieť na to, že „Naozaj toto ľudia robia?“ Fúrik môže vyzerať ako jedna z tých pozícií, ktoré nikto nerobí, no uisťujeme vás, že je skutočná a nemusí byť nevyhnutne taká zložitá, ako vyzerá.

Existuje niekoľko spôsobov, ako sa môžete elegantne dostať do pozície fúrika.

 • Jednou možnosťou je, že jeden partner začne na všetkých štyroch a druhý si za ním drepne, prenikne do partnera a potom sa pomaly postaví, pričom nohy druhého partnera drží okolo pása.
 • Penetrujúci partner tiež môže začať zo stoja, zatiaľ čo partner vpredu sa predkloní, nájde rovnováhu na podlahe, posteli alebo inej podložke, a potom zdvihne nohy.
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

10. Magická hora

Áno, znie to ako nová a zvláštna pozícia. Ale Magická hora  nie je nič iné ako variácia osvedčenej polohy na psíčka. Ak ju poznáte, viete, že je to poloha, v ktorej jeden partner vstúpi do svojho partnera zozadu, zatiaľ čo ten je na štyroch na stabilnom povrchu (zvyčajne posteľ, ale tu môžete byť kreatívni).

Pre tých, ktorí chcú mať sex bez toho, aby museli vypínať svoju obľúbenú televíznu reláciu alebo film – to môže byť naozaj ideálna poloha. Magická hora znamená, že môžete pokračovať v streamovaní a zároveň zažiť nejakú tú akciu.

 • Aby ste sa dostali do tejto polohy, položíte sa pred otoman, kreslo, alebo hromadu vankúšov. Stoh by mal byť dostatočne vysoký, aby pri naklonení sa na túto hromadu bol chrbát v prirodzenom oblúku.
 • Prenikajúci partner vstupuje zozadu a formuje sa do tvaru druhého partnera s hrudníkom na jeho chrbte a rukami na jeho rukách.

Horúce erotické polohy do sprchy – najlepšie tipy pre minimalizáciu nehôd

Sexy čas v sprche často môže skončiť sklamaním, v horšom prípade škaredou nehodou. Vyskúšaním ktorejkoľvek z týchto polôh sa tomu však  zaručene vyhnete.

Vedieť, kde a ako polohovať svoje telo pre dokonalú sexi zábavu v sprche robí rozdiel.

1. Predseda

Pre tých, ktorí majú to šťastie, že majú v sprche priestor na sedenie alebo lavičku. Poloha v sede je jednou z praktickejších polôh.

 • Dosiahne sa tak, že jeden partner sedí na sedadle/lavičke s nohami na podlahe.
 • Druhý partner si potom naň obkročmo obkročmo sadne ako sexi predseda na porade. Táto poloha je skvelá na potulky rúk.

Akékoľvek náhodné riziká sú minimalizované, keďže obaja sedíte – len sa uistite, že to, na čom sedíte, dokáže udržať obe vaše hmotnosti.

2. Caboose

Caboose zahŕňa sedenie na podlahe sprchy a prirodzene má minimálne riziko nehody.

 • pri Caboose, umiestnite sprchovú hlavicu tak, aby voda zasahovala oboch
 • jeden z partnerov si sadne, zatiaľ čo druhý mu cúva do lona

Počas tejto sexuálnej polohy nevidíte svojho partnera, čo znamená, že fantazírovanie je jednoduchšie a môže pridať na vzrušení.

3. Captain Morgan

 • Obaja partneri stoja oproti sebe.
 • Príjemca potom zdvihne jednu nohu a položí ju buď na okraj police alebo lavice.
 • Druhý partner potom vstupuje spredu.
 • Ak nie je k dispozícii žiadna lavica, druhý partner môže držať zdvihnutú nohu príjemcu.

Erotické polohy počas tehotenstva: ktoré sú vhodné?

Kým v prvom trimestri nastávajúca mamička často trpí nevoľnosťou a únavou, v druhom trimestri tehotenstva sa v mnohých prípadoch objavuje zvýšený pocit sexuálnej túžby.

Napriek tomu vaše bruško rastie týždeň čo týždeň a vždy znova a znova vás a vášho partnera postaví pred výzvu.

Dôležité je, aby ste zvolili polohu, ktorá nie je pre budúcu mamičku príliš namáhavá a netlačí na brucho. Obzvlášť vhodné sú polohy v sede alebo polohy na boku.

Dôležité: Venujte zvýšenú pozornosť svojej osobnej hygiene pri sexe počas tehotenstva. Počas tejto doby sa výrazne zvyšuje riziko infekcie hubami a baktériami.

1. Hrdá kráľovná

Čím väčší je hrbolček bábätka, tým viac mu pri sexe prekáža. Preto sú polohy ako hrdá kráľovná obzvlášť vhodné pre tehotné ženy. Poloha v sede so ženou navrchu je pohodlná, pretože muž pri nárazoch nevyvíja tlak na žalúdok. Tu je natiahnutý na chrbte, zatiaľ čo ona sedí obkročmo na ňom chrbtom k jeho tvári.

2. Klip

Koho bavia sexuálne polohy v sede, ten si užije aj klip. Tu muž leží na chrbte s nohami pri sebe. Žena si na neho sadne a prehne sa dozadu. Sama určuje tempo a intenzitu svojich pohybov, pričom môže stimulovať aj klitoris.

3. Tarantula

Mnohé tehotné ženy chcú v posteli udávať tón, aby mali dokonale pod kontrolou, čo je pre nich dobré a čo nie. Muž je pri tarantule znova dole. Sedí a podopiera sa rukami, zatiaľ čo žena na ňom sedí a podopiera sa nohami aj rukami vzadu. Bábätko je takto v bezpečí pred mužovými nárazmi.

4. Nevoľník

Aj tu sa volantu ujme žena: Muž si ľahne si na chrbát, pretiahne nohy cez okraj postele a nohami sa oprie o podlahu. Žena sedí na ňom na ňom chrbtom k jeho tvári tak, že jej klitoris je stimulovaný dodatočným tlakom.

5. Lehátko

Nie každá tehotná žena sa cíti hore komfortne. Veď nenesie len váhu brucha, ale pri poskakovaní hore-dole ju bolia aj citlivé prsia. Vyskúšajte lehátko. Muž sedí na posteli a podopiera sa rukami. Žena si ľahne pred neho a položí mu nohy na ramená, pričom muž do nej vnikne. Žena určuje tempo a intenzitu jemnými pohybmi dopredu a dozadu.

Sex v tehotenstve je zakaždým veľmi zvláštny, intímny zážitok – no môže sa rýchlo stať aj fyzickou výzvou. Preto je dôležité vedieť, ako funguje najlepšie pre vás a prináša vám a vášmu partnerovi najväčšie potešenie.

Na záver

Nie každý hovorí rád o tom, čo sa deje v jeho spálni. Ale udržiavať to pikantným je často to, čo pomôže dlhodobým vzťahom. Či už žijete v manželstve, alebo len v oddanom vzťahu, nezaškodí občas si osviežiť vrece trikov. Aj keď si myslíte, že ste ten najskúsenejší milenec, príde čas, keď váš partner spozná každý manéver, ktorý máte vo svojom arzenáli.

A na druhej strane, niekedy problémy skutočného života – ste príliš obdarený, menší ako priemer, alebo plnoštíhly – môžu spôsobiť, že milovanie bude náročnejšie. Preto je dôležité nájsť dokonalú polohu, aby boli v konečnom dôsledku všetci spokojní.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 

Spolu s našimi tipmi vyskúšajte aj prípravky z portfólia e-shopu Stoporex.sk. Toto kombo bude zárukou, že váš sexuálny život bude nielen vzrušujúci, ale aj bez obáv zo zlyhania.

Zdroje informácií:

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *