O Stoporexe

Stoporex® Klasik

Pre pevnú, tvrdú a kvalitnú erekciu. 100 % prirodzená podpora erekcie pre mužov v každom veku. Overené účinky, prírodné zloženie a dostupnosť bez vyšetrenia u lekára alebo predpisu.

Výhody a benefity

 • Efektívna podpora lepšieho stoporenia
 • Jednorazové aj dlhodobé užívanie
 • Prirodzené pôsobenie cez prírodné látky
 • Žiadne vážnejšie nežiaduce účinky
 • Jednoduchá kúpa a okamžitá dostupnosť
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ SR

Stoporex® Prolong

Pre dlhšiu erekciu a optimálnu výdrž. Spokojnosť muža aj ženy v jednom! Prirodzené predĺženie pohlavného styku, dlhšia erekcia a oddialenie orgazmu. Bez receptu, bez vyšetrenia a pre každého.

Výhody a benefity

 • Dlhšia výdrž v posteli a predĺženie erekcie
 • Oddialenie príliš rýchlej ejakulácie
 • Bezproblémové dlhodobé užívanie
 • 100 % prírodné zloženie látok
 • Kúpa z pohodlia domova a ihneď
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ SR

Všetko o Stoporexe®

staňte sa znova mužom so všetkým, čo k tomu patrí

Unikátny svojím zložením, komplexný svojimi účinkami. Taký je náš výživový doplnok určený všetkým mužom, ktorí chcú podporiť a predĺžiť svoju erekciu.

Stoporex® a jeho výhody pre mužov

Na trhu je k dispozícii niekoľko prípravkov pre mužov, ktoré by im mali pomôcť so sexuálnym zdravím a výkonnosťou. Ich výhodou je, že sú dostupné aj bez predpisu alebo vyšetrenia, no mnoho z nich nemá v praxi dostatočný efekt.

 • Stoporex® je koncentrovaný a najmä komplexný
 • Pomôže vám s erekciou, libidom aj dlhšou výdržou
 • Pozitívne pôsobí tiež na potenciu a zdravie prostaty
 • Má stimulačný efekt na sexuálnu energiu a výkonnosť
 • Zároveň má jednoduché a bezproblémové užívanie

Ide o riadne registrovaný výživový doplnok na Úrade verejného zdravotníctva SR, ktorý má za sebou potrebné testy, skúšky a schválenia. Ponúka viditeľnú podporu výkonu v posteli a to aj s možnosťou dlhodobého používania. Pomôcť môže mužom v každom veku a to aj v prípade menej výrazných ťažkostí, mnoho účinkov má preventívny charakter.

Stavte na 100 % prirodzené zloženie

Ak sa rozhodnete pre Stoporex®, získate produkt vychádzajúci z prírodných a dlhodobo overených látok. Ide o kombináciu aminokyselín, bylín a minerálov.

Tribulus Terrestris

Základnou zložkou Stoporex® Klasik je extrakt z rastliny Tribulus Terrestris. Ide o účinné afrodiziakum a zároveň o mužský stimulant výkonnosti, fyzickej sily a najmä tvorby testosterónu. Práve tento posledný účinok je dôležitý pre podporu sexuálneho výkonu, či už ide o kvalitnejšiu erekciu, viac libida alebo o podporu potencie.

Saw Palmetto

Ďalšou dôležitou látkou je extrakt zo Saw Palmetto, palmovitej plazivej rastliny známej už niekoľko storočí pre jej afrodiziakálny vplyv a podporu sexuálneho zdravia. Bylina má pozitívny vplyv na stav prostaty, spermiogenézu, tvorbu ejakulátu a samozrejme aj na pevnosť a kvalitu erekcie. Podporuje tiež vysoké libido u mužov.

Maca

Stoporex® Klasik aj Prolong obsahujú tiež extrakt z byliny známej ako Maca. Ide o Žeruchu peruánsku pochádzajúcu z Južnej Ameriky, ktorej sa niekedy prezýva aj „peruánska Viagra“. Dôvod? Stimulačný vplyv na stoporenie a libido, čiže chuť na sex. Látky obsiahnuté v rastline majú pozitívny vplyv aj na sexuálny apetít a početnosť spermií.

Zinok

Minerál zinok asi nie je nevyhnutné príliš predstavovať, najmä mužom. V ich prípade má špeciálny vplyv na testosterón, ktorý podporuje libido, no rovnako tak aj na potenciu a mužskú plodnosť, najmä podporou tvorby a dozrievania spermií. V doplnku je v podobe laktátu zinočnatého, ktorý vie telo dobre a efektívne spracovať.

Ashwaganda

Stoporex® Prolong obsahuje ako svoju najdôležitejšiu zložku extrakt z rastliny Ashwaganda. Ide o bylinu známu pre svoje pôsobenie na nervový systém a duševnú vitalitu. V ľudskom tele vplýva na hladinu kortizolu a pomáha na zníženie podráždenosti, stresu a nervozity. Naopak, podporuje hormonálnu rovnováhu, vytrvalosť pri sexe a je afrodiziakum.

L-Arginín

Ďalšou významnou látkou obsiahnutou v stoporexe je aminokyselina L-Arginín. Pre organizmus je prirodzená a má pozitívny vplyv na krvný obeh, nakoľko stimuluje hladinu oxidu dusnatého. Ten je dôležitý pre roztiahnutie stien ciev a pre zlepšenie prietoku krvi do toporivých telies. Výsledok? Pevnejšia a dlhodobejšia erekcia!

L-Citrulín

V Stoporexe® Prolong je okrem L-Arginínu obsiahnutý aj L-Citrulín. Aj v tomto prípade ide o aminokyselinu, ktorá má podporný účinok na kvalitu erekcie. V tele sa totiž dokáže syntetizovať na spomínaný L-Arginín a pôsobí tak ako jeho „zásobáreň“. Oproti konkurenčným prípravkom sa v tom našom nachádza vo väčšom objeme.

Efektívna podpora erekcie aj optimalizácia výkonnosti

Bohaté zloženie a navzájom sa dopĺňajúce látky majú výhodu v komplexnosti účinku Stoporex®. Na výber máte produkty Klasik a Prolong.

Podpora kvality erekcie

Najdôležitejším účinkom Stoporex® Klasik je zlepšenie kvality erekcie. Extrakty z rastlín, ktoré sú považované za účinné afrodiziaka, prispievajú k lepšiemu prekrveniu oblasti genitálií a zároveň stimulujú vzrušivosť. Výsledkom je, že na základe sexuálnej stimulácie dochádza k nástupu erekcie rýchlejšie a stoporenie je tiež pevnejšie.

Predĺženie doby erekcie

Stoporex® Prolong je zameraný špeciálne aj na predĺženie doby stoporenia pohlavného údu. Tento vplyv je dosiahnutý obsahom kombinácie bylinných extraktov a najmä spomínaných aminokyselín. Vďaka tomu je erekcia nielen kvalitnejšia a tvrdšia, ale aj dlhodobejšia, nakoľko toporivé telesá v penise sú lepšie a dlhšie prekrvené.

Stimulácia sexuálneho apetítu

Tak Stoporex® Klasik, ako aj Stoporex® Prolong, majú pozitívny vplyv na mužské libido. Je to zásluha lepšieho prekrvenia genitálií, ale aj dôsledok pôsobenia bylinných extraktov z kategórie afrodiziak, ktoré majú stimulujúci vplyv na testosterón. Tento hormón je dôležitý pre sexuálnu vitalitu, energiu a celkovo pre viac chuti na sex.

Oddialenie prirýchlej ejakulácie

V prípade Stoporex® Prolong je najdôležitejším účinkom predĺženie pohlavného styku nielen podporou dlhšej erekcie, ale aj pôsobením na ejakuláciu. Obsah extraktu z Ashwagandy má pozitívny vplyv na zníženie napätia, stresu, nervozity a prehnanej citlivosti na sexuálne dráždenie, výsledkom čoho je dlhšia výdrž až do doby vyvrcholenia.

Podpora potencie a sexuálneho zdravia

Stimulácia hladiny testosterónu so sebou prináša aj podporu lepšej tvorby a dozrievania spermií. Práve pozitívny vplyv na spermiogenézu je jedným z ďalších dôležitých účinkov prípravkov Stoporex®. Vďaka obsahu zinku a extraktu zo Saw Palmetta môže mať tiež preventívny účinok na zdravý stav a zdravé fungovanie prostaty.

Schválený, preverený a certifikovaný

Stoporex® prešiel nielen dôsledným skúmaním z pohľadu výberu aktívnych látok, ale aj riadnym schvaľovacím procesom. Ako výrobca sme testovali rôzne alternatívy zloženia a finálny produkt sme nechali odborne a najmä nezávisle posúdiť.

 • Dali sme si záležať na pôvode všetkých aktívnych látok
 • Využívame kvalitné a koncentrované bylinné extrakty
 • V prípade aminokyselín sme zvolili optimálne množstvá
 • Všetky látky sa navzájom dopĺňajú a sú bez interakcií
 • Forma kapsúl je z pohľadu vstrebávania najefektívnejšia

Samozrejmosťou je schválenie zo strany Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorý posúdil zloženie aj kategorizáciu produktu ako doplnku výživy. Stoporex® Klasik aj Stoporex® Prolong spĺňajú všetky požiadavky na predaj na našom trhu.

Dlhodobá podpora aj na dennej báze

Užívanie Stoporexu® je možné nepravidelne aj dlhodobo a na každodennej báze. Na výber máte dve možnosti dávkovania a to buď pred plánovaným pohlavným stykom, prípadne každý deň a to v dvoch dávkach s rozložením na ráno a večer.

Ak si zvolíte iba občasné a nepravidelné užívanie, odporúčame užiť jednu celú dávku pozostávajúcu z 3 kapsúl s odstupom 30 až 60 minút pred pohlavným stykom. Za tento čas by malo prísť k uvoľneniu aktívnych látok obsiahnutých v stoporexe do tela a k nástupu ich účinku. Ten bude viditeľný najmä na vitalitu a kvalitu erekcie.

Druhou možnosťou je užívanie pravidelne a každý deň. V tomto prípade odporúčame užiť 3 kapsuly ráno a 3 kapsuly večer. Neprekračujte maximálnu dennú dávku 6 kapsúl za 24 hodín. Takáto podpora vašej erekcie a sexuálneho výkonu je možná aj dlhodobo a z pohľadu účinnosti je podľa skúseností mužov aj najefektívnejšia.

Bezpečné a bezproblémové užívanie

Prírodné a pre ľudské telo prirodzené zloženie má výhodu aj z pohľadu užívania. Na rozdiel od iných produktov určených pre mužov na zlepšenie erekcie či sexuálneho výkonu sa netreba v prípade užívania Stoporexu® obávať žiadnych vážnejších rizík.

 • Nehrozia vám žiadne závažné a intenzívne bolesti hlavy
 • Rovnako tak sa nemusíte obávať začervenania pokožky
 • Nie je tu ani riziko trvalej erekcie, tzv. priapizmu
 • Prípravok nemá negatívny vplyv na koncentráciu
 • Nedochádza tiež k zníženiu kvality sexuálnej stimulácie

Ak sa rozhodnete Stoporex® užívať, nemusíte sa obávať ani žiadnych vážnejších kontraindikácií. V prípade, ak trpíte problémami s krvným tlakom alebo nejakým srdcovocievnym ochorením, pred užívaním sa poraďte s lekárom. Prípravok neobsahuje ani žiadne štandardné alergény, riziko alergickej reakcie je minimálne.

Dostupnosť naozaj pre každého

Stoporex® je voľne predajným a voľne dostupným produktom. Aby ste ho získali, nemusíte navštevovať lekárov a absolvovať žiadne vyšetrenia. Na kúpu nie je nutný ani predpis a nie je potrebné ani osobne chodiť do lekárni a osobne si ho vyžiadať.

Naopak, práve diskrétnosť, jednoduchá kúpa a maximum pohodlia sú kľúčové pre nás ako výrobcu aj pre vás ako zákazníka. Preto sme v oboch prípadoch, či už ide o Klasik alebo o Prolong, zvolili cestu predaja voľne a cez internet. Priamo z pohodlia domu si v našom eshope viete vybrať balenie, ktoré najviac potrebujete.

Ak by ste mali záujem o oba typy Stoporex®, k dispozícii máme aj cenovo výhodný set Klasik+Prolong v jednom. Oba prípravky sa svojimi aktívnymi látkami a účinkami vhodne dopĺňajú a ich spoločnou objednávkou ušetríte čas aj peniaze!