Potraviny na libido

Aké potraviny sú najlepšie na libido a jeho zvýšenie u mužov a ktoré sú naopak škodlivé?

Libido, čiže sexuálny apetít, je dôležitým faktorom pre kvalitu sexuálneho života. Platí to aj pre mužov, obzvlášť z toho dôvodu, že u nich súvisí libido aj s potenciou, erekciou a výkonom v posteli, najmä pokiaľ ide o výdrž a celkovo kondíciu.

Jedným z prirodzených spôsobov, ako môžete libido podporiť, je jedálniček. Ak do neho vo väčšej miere pridáte tie správne potraviny, efekt sa rýchlo dostaví.

Podstatnou výhodou v tejto oblasti je aj fakt, že viaceré potraviny na zvýšenie libida majú pozitívny účinok aj v iných oblastiach sexuálneho života. Na druhú stranu, niektoré môžu byť škodlivé a ovplyvniť môžu nielen libido, ale aj kvalitu erekcie či plodnosť. Ktoré sú teda tie zdravé a ktoré naopak nie? Odpovede nájdete v ďalších riadkoch.

Čo je mužské libido, čo ho ovplyvňuje a na čo vplýva?

Libido muža je pojem týkajúci sa a ovplyvňujúci sexuálny apetít, čiže túžbu a chuť na sex. Ide o prirodzený pohlavný pud, ktorý je komplexným javom a je ovplyvňovaný faktormi od hormónov, cez kvalitu prekrvenia pohlavnej sústavy, až po psychiku.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Jedným z hlavných hormónov, ktorý hrá významnú úlohu pre libido, je testosterón. Jeho hladina môže ovplyvniť túžbu po sexe, sexuálne vzrušenie aj erekciu.

Na libido vplývajú aj pravidelnosť sexuálnych aktivít a spokojnosť v sexuálnom živote, najmä z pohľadu výkonu v posteli. Častejšie sexuálne interakcie môžu tiež viesť k zvýšeniu libida a zlepšeniu kvality erekcie. Na druhú stranu, psychický stav a vplyvy typu stres, úzkosť či depresia, sú negatívnym faktorom ovplyvňujúcim mužské libido.

Dôležitú úlohu pre libido hrá aj základný fyzický faktor týkajúci sa pohlavnej sústavy a tým je dostatočné prekrvenie pohlavných orgánov. Zlepšená cirkulácia krvi v oblasti penisu, genitálií a panvy vedie k silnejšej a dlhšej erekcii a to zvyšuje chuť na sex.

Okrem vplyvov na libido treba rátať aj s tým, že samotné libido má tiež určité vplyvy, či už na bežný alebo aj sexuálny život mužov. Vedie k väčšej túžbe po sexe a rovnako tak k vyššej sexuálnej energii. To má pozitívny vplyv na intimitu a spokojnosť vo vzťahu. Zároveň pri erekcii platí obojsmerný vplyv, čiže aj libido ovplyvňuje jej kvalitu.

Ktoré potraviny sú na libido najlepšie alebo vhodné

Jednou z najviac prirodzených možností pre zvýšenie libida je ovplyvniť ho cez potraviny. Tie najlepšie sú tie, ktoré sú bohaté na zinok, aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín, vitamíny C, E a vitamíny skupiny B alebo minerály typu horčík alebo selén.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Ak chcete podporiť svoje libido, voľte tieto z nich:

Ryby: Bohatým zdrojom zdravých tukov a esenciálnych živín podporujúcich testosterón sú ryby. Medzi najlepšie patria losos, sardinky, makrela, tuniak, sleď či pstruh. Obsahujú omega-3 mastné kyseliny, ktoré podporujú krvný obeh a zlepšujú hormonálnu rovnováhu, čo má priaznivý vplyv na sexuálnu túžbu a rovnako aj výkon v posteli.

Mäso: Ďalším zdrojom, ktorý ovplyvňuje pozitívne mužské libido, je mäso. Ide najmä o hydinu, hovädzieho mäso, jahňacie mäso a bravčové mäso. Tieto druhy majú dôležité živiny, ako je Zinok a vitamíny skupiny B, ktoré sú dôležité pre produkciu testosterónu. Zinok je zvlášť dôležitý pre správnu funkciu pohlavnej sústavy a plodnosti.

Morské plody: Okrem rýb sú pre libido užitočné aj morské plody. Pridaním ustríc, kreviet, krabov a slávok do jedálnička získate nenasýtené mastné kyseliny, aminokyseliny, minerály Zinok a Selén a vitamíny skupiny B. Tieto látky podporujú zdravie cievneho systému, zlepšujú prietok krvi do pohlavných orgánov a stimulujú testosterón.

Orechy a semiačka: Orechy a semiačka sú ďalšou skupinou potravín, ktoré podporujú libido. Obsahujú zdravé tuky, bielkoviny, minerály, vitamíny a aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre hormonálnu rovnováhu aj krvný obeh. Vlašské orechy, lieskové orechy, mandle, pistácie, sezamové semiačka a ľanové semiačka sú pre libido to najlepšie!

Korenie: Ďalšou potravinou, či skôr prísadou,, ktorá pomáha podporovať mužské libido, sú koreniny. Škorica, kajenské korenie, chilli, bazalka, oregano aj kardamón obsahujú látky, ktoré podporujú cirkuláciu krvi a stimulujú nervový systém. Pravidelné pridávanie týchto korenín do jedál môže pomôcť zvýšiť sexuálnu túžbu na maximum.

Kakao a horká čokoláda: Potraviny s vysokým obsahom kakaových zŕn môžu mať pozitívny vplyv na mužské libido. Obsahujú totiž flavonoidy, ktoré podporujú krvný obeh a relaxáciu ciev, čo môže prispieť k lepšej sexuálnej funkcií. Prirodzená stimulácia, ktorú poskytujú, zvyšuje sexuálnu túžbu a pozitívne vplýva aj na erekciu.

Vajcia: Pravidelné konzumovanie vajec môže byť tiež prospešné pre sexuálne mužské zdravie a libido. Obsahujú vitamíny skupiny B, Zinok a Selén, ktoré sú dôležité pre zdravie reprodukčného systému. Zinok je známy aj ako stimulant testosterónu, čo je hormóny, ktorý môže zvýšiť sexuálnu túžbu a zároveň podporuje mužskú plodnosť.

Zelenina: Špenát, kel, paradajky, paprika, cibuľa, cesnak aj brokolica sú bohatým zdrojom živín, vitamínov a minerálov, ktoré môžu pozitívne ovplyvniť mužské libido či potenciu. Obsahujú vitamíny skupiny B, C, antioxidanty a minerály, ktoré prispievajú k hormonálnej rovnováhe a k lepšiemu prekrveniu pohlavného údu cez erekciu.

Ovocie: Banány, avokádo, granátové jablká, maliny, citrusové plody a jahody, tieto druhy ovocia sú na libido najlepšie. Nachádzajú sa v nich vitamíny, minerály a antioxidanty, ktoré pozitívne vplývajú na testosterón aj krvný obeh. Sú bohaté na vitamíny skupín B, C a E, ktoré podporujú hormonálnu rovnováhu a zdravie pohlavného systému.

Med a zmrzlina: Med je lahodná pochúťka, ktorá obsahuje veľa vitamínu C a ďalších antioxidantov, ktoré stimulujú hormonálnu rovnováhu a hladinu testosterónu. Zmrzlina je zas bohatá na bielkoviny podporujúce sexuálny život a súčasne tiež prispieva k prirodzenej tvorbe a hladine testosterónu. To všetko má pozitívny vplyv na libido.

Káva a červené víno: Hoci alkohol všeobecne na sexuálny život neprospieva, červené víno áno. Obsahuje totiž antioxidanty, ktoré pomáhajú na zdravie ciev a k lepšiemu prekrveniu, čo podporuje erekciu aj sexuálny apetít. Káva zas obsahuje kofeín stimulujúci vitalitu a energiu, vrátane tej sexuálnej, čo sa pozitívne prejaví na lepšej chuti na sex.

Tieto potraviny sú naopak na libido pre mužov nevhodné

Okrem jedál s priaznivým a podporným vplyvom na libido existujú aj tie, ktoré sú síce bežne konzumované v jedálničku, no ich vplyv na sexuálny apetít je negatívny. Tieto by ste mali konzumovať s opatrnosťou, alebo ešte lepšie, úplne sa im vyhýbať.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Medzi tie, ktoré sú negatívne pre libido, patria tieto:

Potraviny s bielou múkou a fytoestrogénmi: Biela múka a potraviny s fytoestrogénmi by ste mali z jedálnička vynechať. Pozor si dajte na biele pečivo, sladkosti, sójové produkty a hovädzie mäso zo zvierat, ktoré boli kŕmene sójovými produktmi. Tieto potraviny môžu spôsobiť hormonálnu nerovnováhu a pôsobia proti testosterónu.

Alkohol: Tento nápoj má veľmi negatívny vplyv na libido mužov, najmä v prípade nadmerného a častého konzumovania. Výsledkom je potom negatívny účinok na sexuálnu výkonnosť, vrátane problémov s erekciou a znížením sexuálneho apetítu. Alkohol môže tiež ovplyvniť hormonálnu rovnováhu a znížiť hladinu testosterónu.

Polotovary a rýchle občerstvenie: Tieto potraviny môžu narušiť hormonálnu rovnováhu a krvný obeh, čo môže mať negatívny vplyv na sexuálnu túžbu a apetít. Sú totiž chudobné na dôležité živiny pre reprodukčné zdravie, no naopak, tých, ktoré ho poškodzujú, majú až moc. Týka sa to hlavne cukrov a solí, ktoré zhoršujú aj krvný obeh.

Sladkosti a umelé sladidlá: Tieto dva druhy potravín majú negatívny vplyv na mužské libido kvôli vysokému obsahu cukru alebo syntetických chemických látok. Pravidelná konzumácia sladkostí a potravín či nápojov s umelými sladidlami môže spôsobiť zvýšenú hladinu inzulínu v krvi, čo narúša hormonálnu rovnováhu aj prekrvenie genitálií.

Mastné jedlá a priveľa soli: Mastné potraviny môžu spôsobiť zhoršenie cievneho prekrvenia a zníženie prietoku krvi do pohlavných orgánov, čiže aj zhoršenie kvality erekcie. Priveľké množstvo soli zas narúša rovnováhu elektrolytov v tele a spôsobuje problémy s krvným tlakom, čo sa znova odrazí na erekcii, ale aj na sexuálnom apetíte.

Podporte sexuálny apetít aj život dlhodobo a prirodzene

Pre tých, ktorí hľadajú dlhodobý a prirodzený spôsob, ako podporiť svoje sexuálne zdravie, vrátane dostatočne vysokého sexuálneho apetítu, máme dobrú správu. Na libido aj výkonnosť v posteli, môžete pôsobiť kombináciou viacerých možností.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

K najviac overeným spôsobom a možnostiam patria:

Čo najviac sexu a pravidelný pohlavný styk

Pravidelný pohlavný styk a rovnako tak aj aktívny sexuálny život majú pozitívny vplyv na mužské libido. Fyzický kontakt a intimita s partnerkou stimulujú hormón testosterón, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu. Pravidelný sexuálny život zlepšuje prekrvenie oblasti penisu a genitálií, čo má pozitívny vplyv na nástup, tvrdosť a dĺžku erekcie.

Nové polohy, techniky, pomôcky a zmena stereotypu

Okrem pravidelnosti vám môže na libido pomôcť aj zmena stereotypu. Nebojte sa experimentovať s novými polohami, skúste nové sexuálne techniky aj podľa Kámasútry a nebojte sa siahnuť po netradičných erotických pomôckach. Niekedy aj úplne jednoduchá zmena alebo niečo nové dajú iskru vášmu vzťahu a podporia libido!

Koniec alkoholu, fajčenia a pozor aj na niektoré lieky

Ak chcete pozitívne ovplyvniť svoj výkon v posteli a zvýšiť sexuálny apetít, musíte čo najviac obmedziť alkohol a úplne skončiť s fajčením. Pozor si treba dať aj na niektoré lieky, napríklad antidepresíva, antihistamínové liečivá a lieky hormonálneho typu, ktorých vedľajšie účinky môžu ovplyvniť hladinu testosterónu, libido aj erekciu.

Pravidelný a zdravý spánok a obmedzenie stresu

Nedostatok spánku spôsobuje nielen únavu, ale aj zhoršuje prirodzenú tvorbu testosterónu a celkovo sexuálnu energiu. Naopak, pravidelný a zdravý spánok pôsobí opačne a zvyšuje tiež vitalitu.  Zároveň je dôležité obmedziť stres, ktorý produkuje hormón kortizol potláčajúci testosterón. Ideálne na to sú meditačné cvičenia alebo joga cviky.

Pravidelný pohyb, šport aj intenzívne a silové cviky

Fyzická aktivita, pohyb, šport a cvičenie majú tiež pozitívny vplyv na libido. Základom by mala byť pravidelná chôdza, k tomu pridajte beh alebo plávanie a špeciálne sa zamerajte na náročnejšie cvičenie. HIIT, šprinty alebo iný intenzívny tréning stimuluje tvorbu a hladinu testosterónu a to isté platí aj pre tréning so záťažou a činkami.

Byliny, vitamíny a minerály na testosterón

Skvelou podporou libida sú aj bylinky, vitamíny, minerály a aminokyseliny. Maca alebo Tribulus sa už tradične používajú na podporu mužskej sexuálnej chuti a testosterónu. Vitamín D alebo minerál Zinok zas hrajú dôležitú úlohu pri regulácii hormonálnej rovnováhy a plodnosti. Aminokyseliny L-Arginín a L-Citrulín podporujú erekciu.

100 % prírodné podporné prípravky pre mužov

Silu bylín v ich koncentrovanej podobe, ktorá je doplnená o vitamíny, minerály alebo aminokyseliny, využívajú naplno aj podporné prípravky. Ich účinnosť spočíva v dlhodobom a synergickom pôsobení týchto zložiek, ktoré zlepšujú krvný obeh, stimulujú testosterón a podporujú libido. Sú dostupné voľne a vo forme tabletiek či kapsúl.

Časté otázky a komentáre o libide z internetových fór

Otázky o libide sú na internete pomerne časté, najmä pokiaľ ide o mužov. Väčšina z nich hľadá odpovede na praktické dotazy týkajúce sa vplyvov na sexuálny apetít, jeho zvýšenia aj prejavov príliš nízkeho libida. Platí to pre diskusie aj komentáre.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

K témam, ktoré sú rozoberané najviac, patria tieto:

Ako zvýšiť libido a obnoviť stratenú sexuálnu túžbu?

Najlepšie sú prirodzené opatrenia, kde sa treba zamerať v prvom rade na zdravú výživu, ktorá obsahuje dostatok vitamínov, minerálov, aminokyselín a zdravých omega-3 tukov Dôležité je aj pravidelné cvičenie, ktoré zlepší cirkuláciu krvi a pozitívne ovplyvní kvalitu erekcie. Pozor si treba dať aj na stres, naopak, dostatok spánku je pozitívum.

Aké sú príznaky súvisiace s poklesom libida?

Nízke či znížené libido sa môže prejavovať viacerými spôsobmi. Najčastejšie ide o nedostatok záujmu o sex, absencia sexuálnych fantázií, problémy s erekciou, nedostatok vzrušenia alebo problémy s dosiahnutím orgazmu. Medzi príznaky patria aj menej častý pohlavný styk, neuspokojenie zo sexu, únava, zmeny nálad a depresie.

Ako ovplyvňuje vek libido a sexuálnu túžbu u mužov a žien?

Vek má zásadný vplyv na sexuálnom apetíte mužov, rovnako tak aj na kvalitu ich erekcie. Všeobecne platí, že u mužov sa so zvyšujúcim vekom znižuje hladina testosterónu a zároveň aj zhoršuje krvný obeh. To samozrejme ovplyvňuje sexuálnu túžbu, pevnosť a dĺžku stoporenia pohlavného údu a v neposlednom rade aj mužskú plodnosť

Má životný štýl vplyv na sexuálnu výkonnosť aj libido?

Áno, dokonca zásadný. Zdravá výživa s dostatkom aminokyselín, tukov, vitamínov a minerálov podporuje libido, erekciu aj plodnosť. Pravidelné cvičenie zlepšuje krvný obeh a intenzívnejšia aktivita stimuluje tvorbu testosterónu. Pozitívny vplyv majú aj zdravý spánok, obmedzenie stresu a minimalizácia vplyvu alkoholu alebo fajčenia.

Existujú nejaké riziká pri zvyšovaní libida u mužov?

V prípade využitia prirodzených a prírodných spôsobov na zvýšenie sexuálneho apetítu alebo potencie určite nie, práve naopak. Zdravý jedálniček, pravidelné cvičenie a pohyb, redukcia stresu, zdravý spánok aj využitie afrodiziakálnych potravín, korenín či bylín majú dlhodobo pozitívny vplyv a to tak na sexuálne zdravie, ako aj na bežný život.

Bylinky ako podpora libida aj prevencia voči jeho zníženiu

Na prevenciu problémov s nízkym libidom, ako aj na jeho zvýšenie v prípade potreby, sú dlhodobo overeným a dnes čoraz viac preferovaným riešením byliny.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Niektoré pomáhajú nielen na sexuálny apetít, ale podporujú aj zlepšenie erekcie alebo zdravia pohlavnej sústavy, vrátane prostaty. Takým príkladom je Saw Palmetto, ktoré sa využíva na podporu zdravia prostaty, vrátane symptómov pri jej zväčšení. Má tiež vplyv na kvalitu erekcie, avšak najvýraznejší účinok má na reguláciu testosterónu.

Podobne pôsobí aj Tribulus Terrestris, ktorý má dlhodobé využitie v tradičnej medicíne na podporu sexuálnej aj fyzickej výkonnosti, vrátane stimulácie hladiny testosterónu. Tento účinok pozitívne ovplyvňuje nielen erekciu, ale aj sexuálny apetít.

Ak ide o libido, ďalšou účinnou bylinkou s komplexný vplyvom je Maca. Je známa ako adaptogén, ktorý zvyšuje sexuálnu túžbu, zlepšuje kvalitu erekcie a má pozitívny vplyv aj na hladinu testosterónu. Pre svoje schopnosti zlepšovať prekrvenie pohlavných orgánov a výrazne zvyšovať sexuálnu energiu sa označuje aj „peruánska Viagra“.

Účinky týchto bylín sú známe už niekoľko storočí a kým v minulosti sa využívali vo forme čajov, dnes už existuje aj moderná alternatíva tabliet či kapsúl. Tie majú výbornú koncentráciu extraktov z nich s ďalšími látkami a komplexný vplyv.

Najlepšie sú prírodné podporné prípravky pre mužov

Pre zlepšenie libida je dlhodobo najlepšou a najviac prirodzenou voľbou využitie spomínaných hotových prípravkov. Tie umožňujú dlhodobé užívanie aj niekoľko mesiacov, majú presné dávkovanie a sú schválené Úradom verejného zdravotníctva.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Jedným z ich zásadných benefitov je dostupnosť bez potreby návštevy lekára, podstupovania vyšetrení alebo predpisu. Ďalšou výhodou je 100% prírodné zloženie, čo zaručuje bezpečné a bezproblémové užívanie. Nemusíte sa obávať bolestí hlavy, začervenania v tvári, vážnejších tráviacich ťažkostí alebo nejakých iných vedľajších účinkov.

Ako a podľa čoho prípravok vybrať? Tu sú kritéria:

 • komplexné zloženie od bylín až po minerály či aminokyseliny
 • vysoký podiel extraktov Tribulus, Maca a Saw Palmetto
 • bohaté účinky, no s hlavným dôrazom na podporu libida
 • ideálne je aj pôsobenie na posilnenie erekcie a potencie
 • dlhodobé užívanie aj s možnosťou niekoľkých mesiacov
 • minimálne riziko kontraindikácií a nežiaducich účinkov

Na trhu dnes nájdete mnoho prípravkov tohto druhu, ale nie všetky spĺňajú uvedené kritériá a koncentrácia či kombinácia účinných látok nie sú vždy ideálne. Existuje však značka, ktorej účinky sú skúsenosťami mužov už overená a tou je Stoporex® Klasik.

Ide o perorálne kapsuly, ktoré sú spojením pôvodom aj koncentráciou kvalitných extraktov Saw Palmetto, Tribulus a Maca, doplnené minerálom Zinok práve na zvýšenie testosterónu a libida. Užívať ich môžete dlhodobo, dávkovanie je presné a zahŕňa 3 kapsuly ráno a 3 večer. Prípravok je voľne dostupný a kúpite ho aj priamo z domu cez internet!

Zhodnotenie a skúseností s potravinami na erekciu

Či už ide o bežné zdravie alebo o to sexuálne, potraviny, jedlá a suroviny, ktoré prijímate vo vašom jedálničku, ovplyvňujú pomerne výrazne komplexné spektrum oblastí. Týka sa to aj libida, obzvlášť v prípade mužov, kde sú potraviny prospešné a zdravé pre sexuálny apetít, ako aj tie, ktoré môžu mať negatívny vplyv a to vrátane potencie.

 • Stoporex® Stimul gél + Prostate + Shot 3ks

  19,90  Zľava!
 • Stoporex Lube

  Stoporex® Lube

  6,90 
 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex® Klasik + Prolong

  53,90  Zľava!
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél na ekreciu

  14,90  Zľava!
 • Stoporex® Delay sprej

  14,90  Zľava!

Okrem nich libido ovplyvňuje aj niekoľko ďalších faktorov, vrátane životného štýlu, fyzickej kondície, hormonálnej rovnováhy, veku, stresu, spánku aj pravidelnosti či kvality sexuálneho života. Ten posledný faktor je pritom mylne podceňovaný.

Ako prevencia aj ako riešenie aktuálnych problémov je dôležité všetky negatívne faktory dlhodobo potlačovať a naopak, tie pozitívne čo najviac stimulovať.

Na povzbudenie mužského libida sa hodia aj afrodiziaka, či už v podobe potravín, kde dominujú koreniny a niektoré konkrétne druhy morských plodov, ale aj v podobe bylín. Afrodiziakálne rastliny sú pritom overené už stáročia, no kým v minulosti boli vo forme čajov, dnes to už môžu byť aj prípravky v podobe tabliet či kapsúl.

Príkladom kvalitnej značky pre Stoporex®, v tomto prípade prípravok Klasik. Ten kombinuje extrakty zo Sabalovej palmy, Kotvičníka a Žeruchy doplnené o Zinok stimulujúci testosterón. Ak chcete podporiť svoje libido, tento prípravok určite skúste!

0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *