Prvý sex s novou partnerkou

Prvý sex s novou partnerkou: Rady a tipy, ako ho zvládnuť bez problémov

Nový vzťah so sebou prináša aj nové zážitky, nové skúsenosti, nové poznania, ale aj nové sexuálne príhody „po prvýkrát.“ Či už ste sa s partnerkou alebo partnerom spoznali cez zoznamku cez internet alebo na nejakom podujatí, nejestvuje presná definícia, kedy je na „prvý spoločný sex,“ ten pravý čas.

Niektorí uvádzajú, že sex s novým partnerom by mal byť po treťom rande, iní zas „skočia na to,“ už pri prvom stretnutí. Prvý dojem je dôležitý a to nielen pri spoznávaní sa, ale aj pri sexe. Ako teda docieliť, aby ste aj v sexe zanechali čo najlepší prvý dojem? Prinášame niekoľko tipov a rád.

Neunáhlite sa

Aj keď už pravdepodobne nie ste panic a čo-to už máte za sebou, pri novej partnerke ako keby ste sa panicom opäť cítili. A chápeme to opodstatnene. Prvý spoločný sex je totiž niečo, čím dávate partnerke najavo, ako veľmi o ňu stojíte. Rovnako tak si partnerka pri prvom sexe všíma, aké sú skutočné perspektívy trvania vášho vzťahu. Spontánny sex síce má svoje čaro, nie však v prípade, ak ste na prvom rande a prehnali ste to s alkoholom natoľko, že obaja skončíte na nejakom WC a celé sa to vlastne skončí skôr, ako sa to stihlo začať. Zaistite si preto prvýkrát čas, kedy bude pre vás intimita najlepšia a kedy budete mať najväčšie súkromie. Netlačte na pílu a nenúťte vašu partnerku do milovania. Trpezlivosť ruže prináša a tak vyčkajte aj vy, kedy vám začne dávať prvé signály.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex XXL

  Stoporex® XXL krém

  24,90 

 

Predohra je dôležitá

Bozkávanie pri prvom sexe je nevyhnutnosť a je akýmsi príjemným začiatkom toho, čo vás ďalej čaká. Venujte sa najmenej 15 minút bozkávaniu a maznaniu predtým, než sa presuniete na nižšie partie partnerky. Mnohým ženám totiž trvá o čosi dlhšie (ako mužom), kým sa vzrušia. Ak je odozva zo strany partnerky dobrá a vy cítite, že je vzrušená, je čas presunúť sa svojím jazykom nižšie. Bozkávajte jej bradavky a postupne sa prebozkávajte až tam dolu. Čas venovaný predohre vašu partnerku príjemne navnadí a spoločné vyvrcholenie už bude potom len čerešničkou na torte a verte – že ženy si prvé spoločné milovanie pamätajú, tak si dajte záležať, aby to pre oboch bol nezabudnuteľný zážitok.

Neexperimentujte, hovorte o tom, čo sa vám páči

Experimentovanie počas prvého sexu s novým partnerom sa neodporúča. Jednak to môže vášho partnera/partnerku uviesť do rozpakov, šokovať alebo to môže vyústiť až do konfliktu a predčasnému ukončeniu milovania. A to by ste predsa nechceli. Kým ešte svoju partnerku dokonale intímne nepoznáte a ona vás tiež, je dôležité ovládnuť základnú úroveň vašej sexuálnej kompatibility. K tomu vám môže pomôcť rozhovor pred aj po sexe, ktorý je akýmsi kľúčom k intimite a dôvere. Nemusíte sa báť povedať svojej partnerke, čo vás vzrušuje a čo máte radi a rovnako nezabudnite sa to isté opýtať aj vy jej.

Nerozprávajte partnerke o svojich ex

Ako by ste sa asi cítili, keby vám ona začala rozprávať o mužnosti svojich ex partnerov? Nikdy nehovorte o tom, aké boli vaše skúsenosti predtým a čím vás potešila predchádzajúca partnerka. Na to nová partnerka nie je absolútne zvedavá a týmto ju teda určite nevzrušíte.

Pozor na priveľa alkoholu

Priveľa alkoholu škodí. Rovnako tak je to aj v prípade prvého spoločného sexu s novou partnerkou. Je síce fajn, dať si jeden, dva poháriky na odbúranie stresu a nervozity, ktoré vás oboch vzrušia a posunú ďalej, aj tu by ste však mali dávať pozor na to, koľko je akurát a koľko je už cez. Nechcete sa predsa opiť ako doga a riskovať, že sa vám nepostaví alebo naopak, vaše milovanie ukončíte predčasnou ejakuláciou, no nie?

Pevná erekcia je samozrejmosť, pozor aj na predčasnú ejakuláciu

Pripraviť sa na prvý sex nie je jednoduché, no nie je to ani nemožné. Musíte si uvedomiť, že prvý sex môže váš vzťah posunúť na vyšší level, no rovnako tak ho môže aj pokaziť. Pevná erekcia by preto mala byť samozrejmá a aj tu sa hovorí, že šťastie praje pripraveným.

Aby pre vás problémy s erekciou neboli opakujúcim sa nepríjemným problémom, môžete preventívne užívať doplnky so 100% prírodným zložením na podporu erekcie, potencie a libida a vašu celkovú výkonnosť. Priekupníkom v týchto produktoch je obľúbená značka Stoporex®. Tieto prípravky sú vo forme tabliet, ich užívanie je jednoduché, sú bez lekárskeho predpisu a kúpite ich pohodlne online a diskrétne. Vďaka svojmu prírodnému zloženiu sa nemusíte obávať vedľajších účinkov a ani toho, že by ste počas sexu s novou partnerkou mali problém s pevnou erekciou.

Rovnako tak môžu výživové doplnky vo forme tabliet pomôcť aj k tomu, aby počas styku náhodou nedošlo k predčasnej ejakulácii – to by ste nechceli zažiť ani vy, ani vaša partnerka, verte mi. Sex je úžasná vec, nie však vtedy, keď vy skončíte skôr ako ona, to by asi nebol dobrý začiatok.

Nezabudnite sa chrániť

Novú partnerku isto neurazí, ak pri prvom sexe použijete kondóm. Nielen, že sa tak uchránite pohlavným chorobám, ale aj nechcenému tehotenstvu. V prípade, že váš vzťah nadobudne dlhodobejší charakter, môžete v budúcnosti od ochrany upustiť, no pri prvom sexe si skúste z neho neodniesť viac, ako by ste chceli.

Neodchádzajte

Postarali ste sa o príjemnú predohru, váš prvý sex bol absolútne skvelý a vy to všetko zaklincujete tým, že hneď po tom sa oblečiete, rozlúčite sa a odídete. Alebo sa len tak otočíte na druhú stranu a zaspíte. No nie. Ak toto urobíte, zahodíte tým dojem z predohry, aj zo sexu a teda zo všetkého, o čo ste sa počas prvého sexu s novou partnerkou snažili. Urobte na ňu dojem aj po sexe a dajte jej najavo, že vám nejde len o to jediné. Ženy po sexe potrebujú objatie, bozk a možno aj rozhovor o tom, aké to bolo.

 • Stoporex Klasik

  Stoporex® Klasik

  26,90 
 • Stoporex Prolong

  Stoporex® Prolong

  29,90 
 • Stoporex XXL

  Stoporex® XXL krém

  24,90 
0 komentárov

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *