Mokrý orgazmus

Mokrý orgazmus

Orgazmus je zrejme najdôležitejším prvkom sexuálneho života a to platí tak pre mužov, ako aj pre ženy. Kým muži majú prakticky jeden a ten istý typ orgazmu, ženy majú svoj sexuálny život oveľa bohatší. Dôvodom je, že svoje vyvrcholenie môžu dosiahnuť viacerými cestami. My sa teraz pozrieme na tú najzaujímavejšiu a tou je mokrý orgazmus.

Za týmto názvom sa skrýva špecifická forma vyvrcholenia, ktorá je typická iba pre ženy, hoci podľa jej priebehu sa niekedy zvykne nazývať aj ako ženská ejakulácia.

Čo to ten mokrý orgazmus je, ako sa k nemu dostať, kedy ho môže žena dosiahnuť, ale aj to, aký má priebeh a aké sú prekážky jeho dosiahnutia, si povieme v ďalších riadkoch. Na záver si zhrnieme aj skúsenosti žien a pridáme konkrétne odporúčania a tipy.

Mokrý orgazmus: čo to je a môže ho mať každá žena?

Pojem mokrý orgazmus vychádza z opisu tohto druhu orgazmu, ktorý je sprevádzaný vylučovaním alebo výstrekom tekutiny so špecifickou konzistenciou. Ide o spôsob sexuálneho vyvrcholenia, ktorého dosiahnutie je podmienené stimuláciou konkrétnych erotogénnych zón a bodov. Nazýva sa tiež ženská ejakulácia alebo ženský squirting.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Princípom tohto orgazmu je sexuálne dráždenie, ktoré vyvolá u ženy takú odozvu nervového a pohlavného systému, že príde k uvoľneniu tekutiny, ktorá je produkovaná Skeneho žľazami. Tie sú súčasťou vagíny, konkrétne sa nachádzajú na jej hornej strane.

Hoci Skeneho žľazy má každá žena, nie každá dokáže mokrý orgazmus dosiahnuť. Predpokladá sa, že je za tým individuálna veľkosť týchto žliaz a u niektorých žien sú tak malé alebo majú tak nevyhovujúcu anatómiu, že nedokážu spôsobiť tento druh orgazmu. To je aj odpoveď na otázku, či ho môže dosiahnuť každá žena. Bohužiaľ, nie.

Podľa štatistík dokáže mokrý orgazmus dosiahnuť zhruba iba 20 % žien a je to závislé nielen od nich, ale aj od ich partnera či partnerky. Spôsob stimulácie totiž spočíva v kombinácii tlaku a dráždenia známeho bodu G, no nielen z vnútra, ale tiež zvonku.

Čo sa týka tekutiny, ktorú žľazy produkujú a je počas vyvrcholenia vystreknutá, jej zloženie sa podobá čiastočne na mužský ejakulát a čiastočne na prostatický sekrét. To sú dôvody, prečo sa orgazmu hovorí ženská ejakulácia a žľazám ženská prostata. Tekutina môže byť číra aj mať mierne mliečnu farbu a každá žena ju produkuje v inom objeme.

Bližšie sa Skeneho žľazami, ich tekutinou aj mokrým orgazmom zaoberalo množstvo lekárov či biológov. Medzi prvých patril Regnier de Graaf v roku 1672, podľa ktorého je pomenovaný bod G, neskôr Alexander Skene v roku 1880, ktorý dal názov žľazám.

Podmienky, ktoré treba splniť pre jeho dosiahnutie

Dosiahnuť ženský mokrý orgazmus je podmienené fyziológiou, správnou technikou a zdravým fungovaním a stavom pohlavného systému. Ako sme povedali už skôr, nie každá žena ho môže dosiahnuť, no kým to nevyskúšate, na 100 % to nezistíte.

Najdôležitejším faktorom je pritom fyziológia. To, čo platí o klitorise, totiž platí aj o bode G a tiež o Skeneho žľaziach. Každá žena má individuálne vyvinuté tieto žľazy a bod G môže mať individuálne odlišnú pozíciu, tvar aj veľkosť, čo môže spôsobiť inú reakciu na jeho dráždenie. Dôležité preto je, aby najskôr sama žena spoznala svoje telo.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Ak ide o zdravie a stav pohlavného systému, platí:

 • všeobecne na dosiahnutie orgazmu u ženy je dôležitý stav libida
 • za týmto pojmom sa skrýva sexuálny apetít, čiže chuť na sex
 • to je ovplyvnené biologickými faktormi a hormonálnou hladinou
 • dôležitým faktorom je vek, ktorý ovplyvňuje libido aj hormóny
 • fungovať tiež musí dostatočné prekrvenie vonkajších genitálií
 • rovnako tak závisí veľa aj od dostatočného zvlhčenia pošvy

Mnoho týchto aspektov, vrátane prekrvenia, zvlhčenia a sexuálneho vzrušenia, ovplyvňuje aj správna technika. Na dosiahnutie mokrého orgazmu je potrebný špecifický spôsob sexuálnej stimulácie konkrétnych miest vo vnútri pošvy a tiež v oblasti podbruška.

V niektorých prípadoch sa dá dosiahnuť ženský výstrek aj využitím erotických pomôcok a hračiek, tie však musia byť tvarom a funkciou špeciálne uspôsobené na dráždenie bodu G. Nemenej dôležitá je sexuálna poloha, žena by mala byť čo najviac uvoľnená a v takej pozícii, aby mohli svalové kontrakcie počas orgazmu tekutinu vystreknúť.

Kedy sa ženská ejakulácia naopak nedá dosiahnuť

Okrem podmienok nevyhnutných na dosiahnutie mokrého orgazmu existujú aj faktory, ktoré môžu mať negatívny vplyv. Niektoré sú len jednorazové či krátkodobého charakteru a dajú sa ovplyvniť, iné naopak budú problematické a ich riešenie bude na dlhšiu dobu. Nezaraďujeme sem ale tie fyziologické, čiže samotné žľazy a bod G, tie sú individuálne.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Tu sú situácie a faktory, ktoré pôsobia proti orgazmu:

Nízke a nedostatočné libido: Nielen pre squirting, ale aj pre akýkoľvek iný typ orgazmu je základnou a zásadnou podmienkou libido. Za týmto pojmom sa myslí chuť na sex, ktorá môže byť podmienená zdravotným stavom, vitalitou, únavou, hormonálnymi zmenami či dlhšou sexuálnou abstinenciou. Dlhodobo nízke libido sa nazýva aj frigidita.

Nedostatočné uvoľnenie sa: Či už hovoríme o mužoch alebo o ženách, pre úspešnú sexuálnu stimuláciu a tiež vyvrcholenie je dôležité celkové uvoľnenie sa. To zahŕňa mentálny pokoj, elimináciu rušivých a stresových vplyvov, ale aj uvoľnenie svalstva pri správnej sexuálnej polohe. Ak tieto aspekty chýbajú, dosiahnuť orgazmus je ťažké.

Anorgazmia: Za týmto pojmom sa skrýva závažný gynekologicki-biologický problém, ktorý znemožňuje žene dosiahnuť orgazmus. Anorgazmia môže mať čiastočnú formu, keď sa týka iba niektorej formy orgazmu alebo iba niektorého spôsobu sexuálnej stimulácie, ale aj úplnú. V tom druhom prípade ide o stav absencie akéhokoľvek orgazmu.

Vaginizmus: Ešte väčším problémom je fyziologický problém zvaný vaginizmus. Ide o gynekologickú záležitosť, pre ktorú je typické samovoľné stiahnutie svalstva vagíny a permanentný kŕč tohto svalstva. Prienik do vnútra je potom nemožný a to nielen pohlavným údom, ale ani prstami, ktoré sú dôležité pre stimuláciu bodu G.

Nesprávna technika: Posledným faktorom, ktorý môže byť prekážkou dosiahnutia tohto orgazmu, je nesprávne prevedenie. Ide predovšetkým o nájdete oblastí a bodov, ktoré treba sexuálne stimulovať, no rovnako tak aj o správnu techniku dráždenia. V mnohých prípadoch sa jedná aj o dostatočnú prax, ktorá závisí tak od ženy, ako aj od muža.

Čo o ňom treba vedieť a najdôležitejšie zaujímavosti

Squirting je spojený aj s mnohými špecifickými pojmami. Niektoré súvisia s využívaním konkrétnych častí genitálií, iné so správnou stimuláciou na jeho dosiahnutie, ďalšie sa zas týkajú charakteru tekutiny, pre ktorú tento orgazmus dostal označenie ako „mokrý“. Čo všetko o tomto type orgazmu treba vedieť a čo vám nesmie uniknúť?

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Medzi najdôležitejšie pojmy a zaujímavosti patria:

Skeneho žľazy: Ide o párové žľazy, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách vývodu močovej rúry. Majú tvar štrbinky, sú umiestnené tesne pri močovej rúre a ústia buď do močovej trubice alebo do pošvy. Ide o žľazy, ktoré sú u žien považované za ženskú obdobu mužskej prostaty, niektorí gynekológovia alebo anatomickí biológovia im tak aj hovoria.

Bod G: Za týmto pojmom sa skrýva bod nachádzajúci sa na hornej stene vnútra pošvy, zhruba v jej prvej tretine. Ide o zdurené tkanivo, ktorého konzistencia a textúra na povrchu sa už na prvý dotyk odlišuje od vnútornej výstelky pošvy. Stimulácia tohto bodu prináša ženám sexuálne dráždenie a zvyšovanie vzrušenia, u niektorých aj orgazmus.

Špecifiká tekutiny: Tekutina, ktorá pochádza zo Skeneho žliaz, môže mať číru alebo mierne belavú konzistenciu. Z biochemického hľadiska sa jedná o kombináciu prostatických kyselín fosforečného charakteru, kreatinínu, glukózy, sacharózy a fruktózy. Napriek tomu, že sa tu nachádza veľmi malé množstvo močoviny, sekrét žliaz nie je moč.

Úplne odlišné pocity: Ženy, ktoré prežili squirting, čiže ženskú ejakuláciu, sa zhodujú, že ide o úplne iný typ orgazmu, ako je napríklad vaginálny či klitoriálny. Je to výsledkom špecifického spôsobu dráždenia bodu G, no zároveň aj silnými kontrakciami, ktoré súvisia práve s výstrekom tekutiny zo žliaz. Ide o jeden z najlepších orgazmov vôbec!

Výhody aj pre mužov: Dosiahnutie mokrého orgazmu u ženy môže mať výhodu aj pre jej partnera. Prečo? V prípade, že sa rozhodnete pre druhé kolo, je aj zásluhou predošlého orgazmu pošva dostatočne zvlhčená a zároveň je dosiahnutá maximálna možná úroveň vzrušenia. Následný klasický vaginálny sex si užijete obaja naplno.

Postup, návod a ako prebieha mokrý orgazmus

Mokrý orgazmus je teda o kombinácii viacerých faktorov, či už ide o uvoľňujúcu polohu, vhodnú predohru, správnu techniku stimulácie na to určených bodov a miest alebo aj o dostatočnú pravidelnosť a kreativitu z pohľadu partnera. V nasledujúcich riadkoch sa preto pozrieme na všetky tieto aspekty, postup a priebeh ženskej ejakulácie.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Tu je návod, na čo nezabudnúť a na čo sa zamerať:

Prvotné uvoľnenie a navodenie atmosféry

Hneď na úvod, podobne ako pri akomkoľvek milostnom akte, je základom úplné uvoľnenie sa. To platí nielen pre ženu, ale aj pre jej partnera či partnerku. Navodenie správnej atmosféry prispeje k duševnej pohode, pokoju, uvoľneniu svalstva a celkovej relaxácii organizmu. Iba vtedy môže žena začať vnímať sexuálne dráždenie a to po celom tele.

Predohra a zaujatie najlepšej polohy pre vzrušenie

Správna poloha pre dosiahnutie akéhokoľvek orgazmu je tá, kde sa žena cíti najlepšie a najviac prirodzene. Pri ženskej ejakulácii je to väčšinou misionárska poloha, alternatívne ešte poloha zboku. Aj keď nám ide o dráždenie bodu G, začať treba predohrou. Počas nej sa treba venovať všetkým erotogénnym zónam, vrátane stimulácie klitorisu.

Nájdenie bodu G ako prvá polovica úspechu

Keď je už partnerka dostatočne vzrušená, pripravená a v správnej polohe, prichádza na rad stimulácia bodu G. Ten nájdete tak, že do pošvy vložíte jeden alebo dva prsty, ideálne ukazovák a prostredník, otočíte ich bruškom smerom nahor a zasuniete 3 až 4 cm do vnútra. Nahmatať by ste mali zdurené a drsnejšie tkanivo, ktoré bude citlivé na dotyk.

Vhodne zvolená technika jeho stimulácie

Priviesť ženu k orgazmu dráždením bodu G nie je vôbec ľahké. Ak ste ho už našli a žena reaguje na jeho dráždenie, máte prvú polovicu úspechu za sebou. Ako ho ale stimulovať tak, aby prišlo k vyvrcholeniu? Zabudnite na krúživý a jemný pohyb, naopak, treba tlačiť a prstami robiť pohyb nahor a nadol, ideálne v štýle ukazovania „poď sem“.

Bez druhej ruky to nepôjde, bude to intenzívnejšie

Keď už ste našli bod G a rovnako tak aj správny spôsob jeho dráždenia, prišiel čas na ďalší dôležitý krok a tým je použitie druhej ruky. Tu otvorte, nasmerujte dlaňou k podbrušku a zatlačte na oblasť medzi pupkom a tzv. Venušinym pahorkom. Malo by ísť o protitlak na miesto, kde stimulujete bod G zvnútra, avšak v tomto prípade navonok.

Nebojte sa pritlačiť a majte trpezlivosť

Mokrý orgazmus je spontánnym vyvrcholením a nedá sa dopredu naplánovať. Ak sa to nepodarí na prvý krát, netreba vešať hlavu, skúšajte to ďalej. Chce to trpezlivosť, skúmanie, testovanie a nebojte sa siahnuť aj po spomínaných erotických hračkách. Rovnako tak sa nebojte pritlačiť, práve tlak na bod G môže prispieť k ženskému výstreku.

Čo mužov aj ženy o squirtingu zaujíma najčastejšie

Mokrý ženský orgazmus patrí k spôsobom vyvrcholenia, ktoré nie sú príliš časté. Nejde pritom o typickú „tabu tému“, na druhú stranu, mnoho mužov aj žien o nej má iba málo informácií alebo takmer žiadne. Preto využívajú internetové fóra a diskusie.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Ich komentáre obsahujú aj takéto otázky a dotazy:

Dá sa mokrý orgazmus dosiahnuť aj pohlavným údom?

Vo väčšine prípadov nie a ak sa to aj podarilo, ide skôr o výnimku. Aby mohlo prísť k vyvrcholeniu tohto typu formou stimulácie pohlavným údom, musí byť penis v správnej veľkosti a najmä by mal byť zahnutý viac nahor pri misionárskej polohe. Aby bol tlak na bod G dostatočný, musel by partner zároveň dlaňou tlačiť na podbruško.

Prečo niektoré ženy nevedia mať tento druh orgazmu?

Subjektívnych dôvodov je viac, napríklad nedostatočné uvoľnenie, nízke libido, nesprávna technika stimulácie bodu G alebo problém s dosahovaním orgazmov všeobecne. Pravdou však je, že z tých objektívnych je jediným anatómia. Niektoré ženy môžu mať bod G aj Skeneho žľazy tak anatomicky uspôsobené, že ich stimuláciou nepríde k orgazmu.

Aký veľký objem „ženského ejakulátu“ pri orgazme vystrekne?

Množstvo tekutiny, ktorá sa uvoľní počas dosiahnutia tohto typu vyvrcholenia, je veľmi individuálne. U niektorej ženy to môže byť zopár mililitrov, u inej aj niekoľko polievkových lyžíc. Všetko je to veľmi individuálne a závisí to od fyziológie Skeneho žliaz a od intenzity orgazmu. Ovplyvniť by to nemal pitný režim, ako je tomu u mužov.

Je potrebná predohra, alebo sa dá zaobísť aj bez nej?

V princípe na dosiahnutie mokrého orgazmu predohru nepotrebujete, no bez nej bude ťažké pre ženu dostatočne sa uvoľniť. Treba si uvedomiť, že na dosiahnutie akéhokoľvek orgazmu je potrebná dostatočná sexuálna stimulácia a dráždenie, ktorých cieľom je zvýšiť pocit vzrušenia. Takáto stimulácia by tak mala začínať už počas predohry.

Aké erotické pomôcky sa hodia na dosiahnutie orgazmu?

Keďže sa jedná o orgazmus dosiahnuteľný na základe stimulácie bodu G, sexuálne hračky by mali smerovať práve k jeho dráždeniu. Ideálnymi pomôckami sú vibrátory, pulzátory alebo dilda, ktoré budú špeciálne zahnuté tak, aby mohlo prísť k dráždeniu bodu G. Nebojte sa s nimi experimentovať a to pri masturbácii aj pri spoločných hrách.

Pre každý orgazmus je dôležité libido a sexuálny apetít

Dosiahnutie mokrého orgazmu, ale aj každého iného typu orgazmu, závisí od ženského libida. Ide o pojem, ktorý sa dá najlepšie opísať ako sexuálny apetít, čiže chuť na sex, s čím súvisí vzrušivosť, reakcia na sexuálnu stimuláciu a dráždenie a schopnosť dosiahnuť vyvrcholenie. Veľmi podobné je to u mužov, kde libido vplýva tiež na tieto aspekty.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

V dnešnej dobe je zároveň libido najčastejším „kameňom“ úrazu. Môžu za to mnohé faktory, vrátane stresu, nezdravej životosprávy, zanedbávania pravidelného milostného života, zlozvykov typu fajčenie či alkohol, ale aj hormonálnej nerovnováhy.

Tá sa týka každej ženy bez ohľadu na vek, hoci je pravdou, že najväčšie problémy majú ženy vo veku nad 40 rokov, čo súvisí aj s postupným nástupom menopauzy.

Dlhodobým a najviac prirodzeným riešením bez ohľadu na vek a stav sú afrodiziaka. Na mysli máme bylinky, ktoré obsahujú látky stimulujúce vzrušivosť, produkciu a hladinu dôležitých hormónov, najmä estrogénu, ale aj lepšie prekrvenie a zvlhčenie vonkajších genitálií. Ich výhodou je, že účinkami sú známe niekoľko stoviek rokov.

Medzi najviac účinné rastliny patria Damiána, Ašvaganda, Ženšen, Maca, Archangelika, Šalvia, Pupalka, Hloh alebo Vitex. Tam samozrejme zďaleka ich účinky nekončia, mnohé majú okrem afrodiziakálnej funkcie aj celkovo povzbudzujúci vplyv.

Ako nájsť prípravok pre ženy na podporu sexuálneho života?

Pre ešte účinnejšiu formu využitia ich účinkov môžete siahnuť po špeciálnych prípravkoch v podobe tabliet či kapsúl. Tie obsahujú spomínané rastlinné afrodiziaka v kombinácii s ďalšími látkami, napríklad vitamínmi, aminokyselinami či minerálmi.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Práve táto kombinácia, najmä ak sa využívajú rastliny typu Damiána, Maca alebo Ženšen, má priaznivý vplyv na ženský sexuálny život. Okrem podpory libida a chuti na sex má celkovo harmonizujúce účinky na hormonálnu reguláciu, čo najviac prispieva k tomu, aby si žena mohla užiť stimuláciu, dráždenie a koniec koncov aj vlastný orgazmus.

Podľa čoho nájsť kvalitný prípravok? Sledujte toto:

 • musí ísť o prípravok so 100 % prírodným zložením a základom
 • dostupnosť bez receptu či návštevy u lekára je veľké plus
 • účinky musia byť na libido, ale aj na hormonálnu rovnováhu
 • dôležitá je možnosť dlhodobého a každodenného dávkovania
 • prípravok nesmie mať žiadne nežiaduce a negatívne účinky
 • sledujte aj portfólio značky a praktické skúsenosti žien či mužov

Na trhu pritom nie je veľa značiek určených pre ženy, na rozdiel od rozmanitých podporných prípravkov pre mužov. Všetky vyššie spomínané podmienky ale bez problémov spĺňa napríklad Stoporex® Woman, 100 % prírodný prípravok len pre ženy.

Jeho výhoda spočíva v kvalitnom, vyváženom a koncentrovanom zložení, ale aj komplexných účinkoch. Tie zahŕňajú nielen povzbudenie sexuálneho apetítu a libida, čo je najviac viditeľný vplyv, ale aj pomoc s riadnym priebehom menštruačného cyklu, zdravou menštruáciou a podpora pri menopauze a to so zmiernením niektorých jej negatívnych javov.

Skúsenosti žien a jedna veľmi dobrá rada na záver

Ako ukazujú skúsenosti žien aj mužov, dosiahnuť mokrý orgazmus nie je vôbec samozrejmé a ani jednoduché. Tento spôsob vyvrcholenia však patrí medzi tie najlepšie, ktoré môžete vo svojom sexuálnom živote zažiť, preto sa oplatí to rozhodne vyskúšať.

 • Stoporex® Women

  16,90  Zľava!
 • stoporex women 3 balenie

  Stoporex® Women – Balenie 3ks

  49,90  Zľava!
 • Stoporex® Women – Balenie 5ks

  79,90  Zľava!

Ukazuje sa, že podceniť netreba správnu techniku stimulácie, ale ani ostatné podmienky. Vhodná poloha, ktorá umožní dostatočné uvoľnenie sa ženy, dôsledné skúmanie vlastného tela a následná navigácia partnera, rovnako tak experimentovanie a nevzdávanie sa po prvom neúspechu, to všetko môže nakoniec viesť aj k dosiahnutiu squirtingu.

Netreba sa pritom báť používať ani sexuálne hračky či pomôcky, obzvlášť ak ide o vibrátory a pulzátory so špeciálnym spôsobom dráždenia a stimulácie bodu G.

Dôležitou súčasťou úspechu je aj pravidelná a prirodzená podpora ženského libida. V tomto prípade môžu ženám najviac pomôcť afrodiziaka, ktoré majú pozitívny vplyv na estrogény a na hormonálnu rovnováhu vplývajúcu na ženský sexuálny apetít.

Medzi tie najúčinnejšie patria bylinky, ktoré môžu byť doplnené o niektoré dôležité vitamíny či minerály s podporným účinkom. Príkladom ich správnej kombinácie a použitia je aj spomínaný prípravok Stoporex® Woman. Ženy, ktoré ho používajú, majú kvalitnejší sexuálny život a priaznivo vplýva aj na menštruáciu či v menopauze.

Zdroje:

 1. https://en.wikipedia.org/wiki/Orgasm
 2. https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/16913280/
2 komentárov
 1. Zuzana
  Zuzana hovorí:

  Ja mam mokrý orgazmus niekoľkonásobný asi od 19rokov. Pokiaľ nie som unavená ho dosiahnem vždy aj partnerovim penisom. Množstvo tekutiny býva rôzne. Tento typ orgazmu som dosiahla aj pri análnom sexe. Jedine pri klitorisovom s pomôckami nie. Pokiaľ má klitorialne uspokojoval partner, daný orgazmus bol skoro okamzite

  Odpovedať
 2. Dávid
  Dávid hovorí:

  S partnerkou sme pri svojom prvom styku, dosiahli mokrý orgazmus niekoľko násobne po sebe a to za pomoci len penisu bez vytvárania tlaku na bruško či podbruško.
  Dosiahnutie tohoto typu orgazmu penisom a nie prstami, má obojstranný pôžitok draždením sa navzájom a zároveň je orgazmus intenzívnejší.

  Odpovedať

Zanechajte komentár

Chcete sa pripojiť k diskusii?
Neváhajte prispieť!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *