Najčastejšie otázky

všetko, čo chcete vedieť o Stoporexe®

Stoporex® je podporný prípravok určený pre mužov, ktorí potrebujú posilniť svoje sexuálne zdravie a sexuálnu výkonnosť. Podľa mierne odlišného zloženia a dôraznejšieho zamerania na konkrétnu oblasť máte na výber Stoporex® Klasik pre podporu erekcie a potencie a Stoporex® Prolong pre podporu dlhšieho výkonu a oddialenie ejakulácie.

Áno, hoci primárne je Stoporex® určený pre mužov, ktorí už pociťujú ťažkosti v sexuálnom živote. Môže však pomáhať aj vtedy, ak nemáte žiadne vážnejšie alebo viditeľnejšie problémy s erekciou či výkonnosťou v posteli. Výsledkom budú vyšší a dlhší sexuálny výkon, viac sily a energie, pocit vitality a aj viac pôžitku z pohlavného styku.

Stoporex® Klasik je zameraný na podporu erekcie, najmä pokiaľ ide o zlepšenie prekrvenia genitálií. Pomáha aj na mužské libido, vitalitu a celkovo potenciu. Stoporex® Prolong je určený mužom, ktorí majú problém s krátkou výdržou v posteli, či už ide o krátku erekciu alebo o príliš rýchlu ejakuláciu. V oboch prípadoch zvyšuje výdrž.

Vzhľadom na to, že v Stoporexe® sú ako aktívne látky využité bylinné extrakty, minerály a aminokyseliny, nepríde k nástupu účinkov ihneď. Citeľné zlepšenie sexuálneho výkonu možno pozorovať po niekoľkých týždňoch užívania. Zvýšenie vitality, energie a zlepšenie prekrvenia genitálií sa ale môže dostaviť už po prvej užitej dávke.

Áno, v Stoporexe® nenájdete žiadne syntetické liečivá, ide čisto o prírodný produkt. Nachádzajú sa tu extrakty z rastlín, ktoré sú svojimi účinkami a pôsobením 100 % bezpečné a pre telo prirodzené. Tie sú doplnené o aminokyseliny a minerály, ktoré telo vie tiež bez problémov prijať a spracovať bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nie, v zložení nie sú žiadne alergény zo štandardného zoznamu alergénov, čiže napríklad lepok alebo orechy. Nie sú tu ani žiadne látky, ktoré by spadali do zoznamu dopingových zložiek. Stoporex® možno užívať bez problémov aj vtedy, ak sa venujete športu. Podľa skúseností sa neobjavujú ani žiadne alergické reakcie.

Áno, Stoporex® je možné užívať pokojne aj každý jeden deň, takýto spôsob dávkovania je dokonca podľa skúseností mužov z pohľadu účinnosti optimálny. Odporúčaným spôsobom užívania je užiť 1 dávku ráno a 1 dávku večer. Alternatívou k tomu môže byť užiť 1 dávku 30 až 60 minút pred pohlavným stykom, čiže aj nepravidelne.

Príležitostné fajčenie alebo menšie množstvo alkoholu nie sú priamou kontraindikáciou k užívaniu Stoporexu®. Treba si však uvedomiť, že tak alkohol, ako aj cigarety, negatívne vplývajú na mužský sexuálny výkon. Zhoršujú totiž krvný obeh, znižujú vitalitu a energiu, tlmia libido a zhoršujú potenciu, čiže pôsobia opačne, ako preparát.

Pokiaľ ide o kombináciu Stoporexu® s liekmi a liečivami, je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom o možnosti spoločného dávkovania. Ak by ste chceli výživový doplnok užívať s inými podobnými prípravkami, to neodporúčame. Výsledkom by mohli byť príliš vysoké dávky niektorých podobných látok a telo by ich nevedelo využiť.

Vzhľadom na obsah jednotlivých aktívnych látok v 1 kapsule by sa mali naraz užiť 3 kapsuly. Na rozdiel od iných značiek je možno veľkosť takejto dávky nadpriemerná, zároveň ale treba povedať, že z pohľadu objemu jednotlivých zložiek aj nevyhnutná a pre účinnosť optimálna. Užitie slabšej dávke znamená nižší objem prijatých aktívnych látok.

Ak sa stane, že ste zabudli užiť dávku ráno alebo večer, prípadne aj v prípade, ak ste vynechali užívanie celý deň, nič sa nedeje. Pokračujte v obvyklom užívaní nasledujúci deň. Neužívajte dvojnásobnú dávku, aby ste „dobehli“ zameškanú dávku z predošlého dňa. Maximálna denná dávka počas 24 hodín je v objeme 6 kapsúl.

Na rozdiel od iných produktov alebo liečiv je užívanie Stoporexu® bezproblémové. Žiadne vážnejšie nežiaduce alebo vedľajšie účinky neboli zaznamenané. Krátkodobo alebo na úvod sa môžu objaviť miernejšie zažívacie ťažkosti, bolesť hlavy alebo zmeny krvného tlaku. Ide o dôsledky vstrebávania látok alebo pôsobenia na krvný obeh.

Čo sa týka prekážok užívania Stoporexu®, ak by sa objavili vážnejšie nežiaduce účinky alebo alergická reakcia, prestaňte s dávkovaním a kontaktujte nás. Vzhľadom na obsah aminokyselín nie je prípravok vhodný pre ľudí s kardiovaskulárnymi ochoreniami, príliš vysokým alebo nízkym tlakom alebo pre ľudí s problémami so srdcom.

Nie, Stoporex® je voľnopredajný doplnok výživy, ktorého kúpa nie je podmienená indikáciou od lekára. Nie je preto nevyhnutné ho navštíviť a absolvovať u neho vyšetrenie alebo získať predpis na kúpu preparátu. Je to aj dôsledok toho, že v zložení prípravku nie sú žiadne syntetické liečivá, ktoré by si vyžadovali indikáciu od lekára.

Internet ako predajný kanál sme si zvolili kvôli kombinácii viacerých výhod, najmä z pohľadu vás ako zákazníka. Je to pohodlný, rýchly, diskrétny, jednoduchý a bezprostredný spôsob nákupu. Zároveň nám to umožňuje prispôsobiť cenu produktu v čo najlepšej miere vám, nie je treba platiť sprostredkovateľom alebo lekárňam maržu či províziu.

Informácie o vás, čiže osobné údaje alebo IP adresu, uchovávame v súlade s pravidlami GDPR. Kontaktné informácie a ani iné informácie o zákazníkoch neposúvame tretím stranám. Samotné balenie, v ktorom vám Stoporex® príde, je diskrétne. Balíček neobsahuje názov preparátu ani reklamu a nikto tak nezistí, čo ste si objednali.

Od objednávky po odoslanie balíčka k vám štandardne neprebehne viac, ako 24 hodín. Doručenie samotné môže trvať 24 až 48 hodín, v závislosti od zvoleného spôsobu platby a typu doručenia. Obvykle možno očakávať doručenie do 1 až 2 pracovných dní od nákupu. Ideálne je spraviť objednávku ráno a zvoliť platbu kartou cez internet.

Na trhu je a aj v minulosti bolo množstvo podobných výživových doplnkov. Na rozdiel od nich sme si však dali mimoriadne záležať na jeho zložení. Aj preto máme dva odlišné produkty, čiže Stoporex® Klasik a Stoporex® Prolong, každý s inou špecializáciou. Oproti konkurencii ponúkame koncentrovanejšie a viac špecificky zamerané zloženie.

Práve vďaka tomu, že kvalitou Stoporexu® sme si istí, vieme vám ako zákazníkovi ponúknuť garanciu spokojnosti. V prípade, ak by neboli účinky preparátu podľa vašich predstáv a neprišlo by k zlepšeniu sexuálneho výkonu, za každé neotvorené balenie vám vrátime peniaze. Ak by ste chceli vedieť bližšie informácie, tu ich nájdete.