Bez vyšetrenia a bez predpisu

Registrovaný a schválený produkt

Diskrétny nákup priamo z domu

Garancia spokojnosti

Ponuka produktov Stoporex

Pre podporu a predĺženie erekcie

KLASIK

26,90€

 • 90 kapsúl
 • Pre pevnú, tvrdú a kvalitnú erekciu
 • Už nikdy žiadne nečakané zlyhanie
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

KLASIK + PROLONG

56,80€  53,90€

 • 180 kapsúl
 • Najúčinnejšie „kombo“ pre vašu výkonnosť
 • Vyriešte svoje sexuálne zdravie a výkon v posteli naraz s dvojicou doplnkov Stoporex
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

PROLONG

29,90€

 • 90 kapsúl
 • Pre dlhšiu erekciu a optimálnu výdrž
 • Oddiali vyvrcholenie a predĺži výdrž v posteli
 • Overené a zaregistrované na ÚVZ
 • Obsahuje iba prírodné látky
 • Zvýšenie sexuálneho apetítu
 • Bez vedľajších účinkov

Ďalšie produkty STOPOREX

 • Stoporex® Women

  24,90 
 • Stoporex® Prostate

  24,90 
 • Stoporex® Shot

  7,90 
 • Stoporex® XXL krém

  24,90 
 • Stoporex® Stimul gél

  21,90 

Overené zloženie a preverené účinky

SAW PALMETTO

mužský stimulant sexuálneho výkonu a zdravia

TRIBULUS TERRESTRIS

bylina zlepšujúca libido a testosterón

ASHWAGANDA

indické tonikum proti stresu a na duševnú vitalitu

MACA

overené afrodiziakum s prírodným zlepšením erekcie

L-CITRULÍN

podporná aminokyselina pre zvýšenie L-Arginínu

L-ARGINÍN

aminokyselina zlepšujúca prekrvenie genitálií

ZINOK

známy minerál podporujúci potenciu a spermie

Voľnopredajné výživové doplnky Stoporex® sú založené na zložení kombinujúcom overené látky prírodného pôvodu. Výsledkom je prirodzené a bezproblémové pôsobenie.

Spojenie týchto zložiek vytvára unikátnu symbiózu. Vo svojich účinkoch sa navzájom dopĺňajú a výsledkom je intenzívne pôsobenie na sexuálne zdravie a výkonnosť v posteli. To je prakticky overené aj mužmi. Tu si prečítajte, ako to všetko funguje.

Unikátny a komplexný doplnok

Ťažkosti s erekciou, pokles libida, krátka výdrž a zhoršenie potencie sú čoraz častejším javom a to bez ohľadu na vek. Produkty Stoporex® sú preverenou cestou k riešeniu najčastejších mužských problémov v posteli. Ich výhody oceníte už po niekoľkých dňoch používania.

 • Efektívna podpora erekcie po všetkých stránkach

 • Predĺženie výkonnosti a oddialenie príliš rýchleho orgazmu

 • Zvýšenie sexuálneho apetítu a pomoc s libidom

 • Celkovo pozitívne pôsobenie na mužskú potenciu

 • Zvýšenie sexuálnej vitality a pocitu sexuálnej energie

Kombináciou všetkých týchto benefitov a účinkov je Stoporex® unikátom na našom trhu. Podľa toho, ktorú oblasť svojho sexuálneho zdravia chcete podporiť viac, si môžete vybrať príslušný výživový doplnok. Užívanie môžete striedať a tak výrazne dopomôcť komplexnému pôsobeniu na vašu výkonnosť. Všetko ďalšie sa dozviete tu.

Vaše recenzie

„Nečakal som, že mi Stoporex až tak pomôže. V minulosti som skúsil aj iné prípravky, no výsledky neboli ani zďaleka také priaznivé, ako to, čo som zažil teraz.“

„Partner začal mať problémy s výdržou a to sa odrazilo aj na našom sexuálnom živote. Kúpila som mu Prolong ako darček a rozdiel v spálni bol viditeľný!“

„Už som ani nedúfal, že po päťdesiatke sa mi vráti sila v posteli, ako keď som mal osemnásť. Skúsil som Stoporex Klasik a ten nával energie bol naozaj neuveriteľný.“

„Zhon a stres v práci, málo pohybu a zlé stravovanie sa prejavili na mojej sexuálnej výkonnosti a to aj v skorom veku. Vďaka Stoporex som však našiel riešenie.“

„Už niekoľko rokov nám to s manželom v posteli neklapalo. Rozhodla som sa kúpiť mu Stoporex. Nakoniec bol veľmi rád, že som ho presvedčila a pochvaľoval si!“

Najčastejšie otázky

všetko, čo chcete vedieť o Stoporexe®

Chcete vedieť ďalšie informácie o našom produkte? Zaujíma vás niečo viac o zložení, pôsobení, nákupe alebo užívaní? Tu nájdete odpovede!

Stoporex® je podporný prípravok určený pre mužov, ktorí potrebujú posilniť svoje sexuálne zdravie a sexuálnu výkonnosť. Podľa mierne odlišného zloženia a dôraznejšieho zamerania na konkrétnu oblasť máte na výber Stoporex® Klasik pre podporu erekcie a potencie a Stoporex® Prolong pre podporu dlhšieho výkonu a oddialenie ejakulácie.

Áno, hoci primárne je Stoporex® určený pre mužov, ktorí už pociťujú ťažkosti v sexuálnom živote. Môže však pomáhať aj vtedy, ak nemáte žiadne vážnejšie alebo viditeľnejšie problémy s erekciou či výkonnosťou v posteli. Výsledkom budú vyšší a dlhší sexuálny výkon, viac sily a energie, pocit vitality a aj viac pôžitku z pohlavného styku.

Stoporex® Klasik je zameraný na podporu erekcie, najmä pokiaľ ide o zlepšenie prekrvenia genitálií. Pomáha aj na mužské libido, vitalitu a celkovo potenciu. Stoporex® Prolong je určený mužom, ktorí majú problém s krátkou výdržou v posteli, či už ide o krátku erekciu alebo o príliš rýchlu ejakuláciu. V oboch prípadoch zvyšuje výdrž.

Vzhľadom na to, že v Stoporexe® sú ako aktívne látky využité bylinné extrakty, minerály a aminokyseliny, nepríde k nástupu účinkov ihneď. Citeľné zlepšenie sexuálneho výkonu možno pozorovať po niekoľkých týždňoch užívania. Zvýšenie vitality, energie a zlepšenie prekrvenia genitálií sa ale môže dostaviť už po prvej užitej dávke.

Áno, v Stoporexe® nenájdete žiadne syntetické liečivá, ide čisto o prírodný produkt. Nachádzajú sa tu extrakty z rastlín, ktoré sú svojimi účinkami a pôsobením 100 % bezpečné a pre telo prirodzené. Tie sú doplnené o aminokyseliny a minerály, ktoré telo vie tiež bez problémov prijať a spracovať bez akýchkoľvek ťažkostí.

Nie, v zložení nie sú žiadne alergény zo štandardného zoznamu alergénov, čiže napríklad lepok alebo orechy. Nie sú tu ani žiadne látky, ktoré by spadali do zoznamu dopingových zložiek. Stoporex® možno užívať bez problémov aj vtedy, ak sa venujete športu. Podľa skúseností sa neobjavujú ani žiadne alergické reakcie.

Áno, Stoporex® je možné užívať pokojne aj každý jeden deň, takýto spôsob dávkovania je dokonca podľa skúseností mužov z pohľadu účinnosti optimálny. Odporúčaným spôsobom užívania je užiť 1 dávku ráno a 1 dávku večer. Alternatívou k tomu môže byť užiť 1 dávku 30 až 60 minút pred pohlavným stykom, čiže aj nepravidelne.

Príležitostné fajčenie alebo menšie množstvo alkoholu nie sú priamou kontraindikáciou k užívaniu Stoporexu®. Treba si však uvedomiť, že tak alkohol, ako aj cigarety, negatívne vplývajú na mužský sexuálny výkon. Zhoršujú totiž krvný obeh, znižujú vitalitu a energiu, tlmia libido a zhoršujú potenciu, čiže pôsobia opačne, ako preparát.

Pokiaľ ide o kombináciu Stoporexu® s liekmi a liečivami, je vhodné poradiť sa s lekárom alebo lekárnikom o možnosti spoločného dávkovania. Ak by ste chceli výživový doplnok užívať s inými podobnými prípravkami, to neodporúčame. Výsledkom by mohli byť príliš vysoké dávky niektorých podobných látok a telo by ich nevedelo využiť.

Vzhľadom na obsah jednotlivých aktívnych látok v 1 kapsule by sa mali naraz užiť 3 kapsuly. Na rozdiel od iných značiek je možno veľkosť takejto dávky nadpriemerná, zároveň ale treba povedať, že z pohľadu objemu jednotlivých zložiek aj nevyhnutná a pre účinnosť optimálna. Užitie slabšej dávke znamená nižší objem prijatých aktívnych látok.

Ak sa stane, že ste zabudli užiť dávku ráno alebo večer, prípadne aj v prípade, ak ste vynechali užívanie celý deň, nič sa nedeje. Pokračujte v obvyklom užívaní nasledujúci deň. Neužívajte dvojnásobnú dávku, aby ste „dobehli“ zameškanú dávku z predošlého dňa. Maximálna denná dávka počas 24 hodín je v objeme 6 kapsúl.

Na rozdiel od iných produktov alebo liečiv je užívanie Stoporexu® bezproblémové. Žiadne vážnejšie nežiaduce alebo vedľajšie účinky neboli zaznamenané. Krátkodobo alebo na úvod sa môžu objaviť miernejšie zažívacie ťažkosti, bolesť hlavy alebo zmeny krvného tlaku. Ide o dôsledky vstrebávania látok alebo pôsobenia na krvný obeh.

Čo sa týka prekážok užívania Stoporexu®, ak by sa objavili vážnejšie nežiaduce účinky alebo alergická reakcia, prestaňte s dávkovaním a kontaktujte nás. Vzhľadom na obsah aminokyselín nie je prípravok vhodný pre ľudí s kardiovaskulárnymi ochoreniami, príliš vysokým alebo nízkym tlakom alebo pre ľudí s problémami so srdcom.

Nie, Stoporex® je voľnopredajný doplnok výživy, ktorého kúpa nie je podmienená indikáciou od lekára. Nie je preto nevyhnutné ho navštíviť a absolvovať u neho vyšetrenie alebo získať predpis na kúpu preparátu. Je to aj dôsledok toho, že v zložení prípravku nie sú žiadne syntetické liečivá, ktoré by si vyžadovali indikáciu od lekára.

Internet ako predajný kanál sme si zvolili kvôli kombinácii viacerých výhod, najmä z pohľadu vás ako zákazníka. Je to pohodlný, rýchly, diskrétny, jednoduchý a bezprostredný spôsob nákupu. Zároveň nám to umožňuje prispôsobiť cenu produktu v čo najlepšej miere vám, nie je treba platiť sprostredkovateľom alebo lekárňam maržu či províziu.

Informácie o vás, čiže osobné údaje alebo IP adresu, uchovávame v súlade s pravidlami GDPR. Kontaktné informácie a ani iné informácie o zákazníkoch neposúvame tretím stranám. Samotné balenie, v ktorom vám Stoporex® príde, je diskrétne. Balíček neobsahuje názov preparátu ani reklamu a nikto tak nezistí, čo ste si objednali.

Od objednávky po odoslanie balíčka k vám štandardne neprebehne viac, ako 24 hodín. Doručenie samotné môže trvať 24 až 48 hodín, v závislosti od zvoleného spôsobu platby a typu doručenia. Obvykle možno očakávať doručenie do 1 až 2 pracovných dní od nákupu. Ideálne je spraviť objednávku ráno a zvoliť platbu kartou cez internet.

Na trhu je a aj v minulosti bolo množstvo podobných výživových doplnkov. Na rozdiel od nich sme si však dali mimoriadne záležať na jeho zložení. Aj preto máme dva odlišné produkty, čiže Stoporex® Klasik a Stoporex® Prolong, každý s inou špecializáciou. Oproti konkurencii ponúkame koncentrovanejšie a viac špecificky zamerané zloženie.

Práve vďaka tomu, že kvalitou Stoporexu® sme si istí, vieme vám ako zákazníkovi ponúknuť garanciu spokojnosti. V prípade, ak by neboli účinky preparátu podľa vašich predstáv a neprišlo by k zlepšeniu sexuálneho výkonu, za každé neotvorené balenie vám vrátime peniaze. Ak by ste chceli vedieť bližšie informácie, tu ich nájdete.

100 % garancia spokojnosti a vrátenia peňazí

Stoporex® je značka, ktorá je unikátna nielen aktívnymi látkami, účinkami a užívaním, ale aj prístupom k zákazníkom. Cieľom je dať mužom záruku spokojnosti. Tou je garancia vrátenia peňazí pre zákazníkov, u ktorých sa z akýchkoľvek dôvodov nedostavia uspokojivé výsledky. Ak nebudete s účinkami alebo pôsobením Stoporex® Klasik alebo Stoporex® Prolong akokoľvek spokojní, vrátime vám peniaze za produkty, ktoré nám pošlete naspäť. Bez ťažkostí, bez zdržiavania a bez zbytočných otázok. Účinnosťou výživového doplnku Stoporex® sme si natoľko istí, že môžeme túto záruku poskytnúť bez najmenších problémov. Ak chcete vedieť viac, tu sú ďalšie informácie.

Certifikácia a bezpečné užívanie Stoporex®

Stoporex® je doplnok výživy riadne schválený, overený a zaregistrovaný na Úrade verejného zdravotníctva. Má všetky potrebné laboratórne skúšky a testy.

 • Vďaka 100 % prírodnému zloženiu je bezpečný na užívanie
 • Nemusíte sa báť žiadnych vážnejších nežiaducich účinkov
 • Pri užívaní sa neobjavujú bolesti hlavy ani začervenanie kože
 • Minimum je aj kontraindikácií
 • Ak máte srdcovocievne problémy, poraďte sa najskôr s lekárom

Kúpa prípravku nie je viazaná na lekársky recept alebo vyšetrenie u lekára. Stoporex® možno užívať aj dlhodobo, pokojne aj niekoľko mesiacov po sebe a to na dennej báze. Ak vás zaujíma odporúčané dávkovanie prípravku, všetko podstatné nájdete tu.

Napísali o nás

Stoporex.sk ® 2023